Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Pytanie co do montażu mida 26 pin

stifler
 Share

Recommended Posts

A więc, na forum jest opisane jak zamontować mida 32 pinowego, tylko że jest przy tym trochę roboty a ja nie chcę się bawić. Mogę więc poszukać i zamontować mida na 26 pinach? Jaka jest między nimi różnica i po czym poznać czy mam już instalację pod niego? Z tego co udało mi się sprawdzić to wiem że mam przy kierownicy wtyczkę do manetki a wtyczka przy wyświetlaczu tid jest żółta ;)

Proszę o porady.

A więc, na forum jest opisane jak zamontować mida 32 pinowego, tylko że jest przy tym trochę roboty a ja nie chcę się bawić. Mogę więc poszukać i zamontować mida na 26 pinach? Jaka jest między nimi różnica i po czym poznać czy mam już instalację pod niego? Z tego co udało mi się sprawdzić to wiem że mam przy kierownicy wtyczkę do manetki a wtyczka przy wyświetlaczu tid jest żółta ;)

Proszę o porady.

Hej. Kolego ja tez mam zolta kostke. Jak masz 26 piny w niej to kupujesz mida na zolta wtyczke wkladasz i ma smigac.

Jest o tym porada.

Pozdrawiam

Jeżeli jest porada to powiedz mi gdzie, bo nie mogę znaleźć żadnej dotyczącej montażu mida 26 pin i sprawdzenia czy na pewno mam instalację pod to.

Guest Peter777

Jeżeli jest porada to powiedz mi gdzie, bo nie mogę znaleźć żadnej dotyczącej montażu mida 26 pin i sprawdzenia czy na pewno mam instalację pod to.

Jeżeli masz silnik X18XE1 to raczej nie znajdziesz MIDa z żółtą kostką, którego uda sie zaprogramować pod Twoj silnik.

Polecam przeczytać cały wątek

W poradzie o montażu mida 32 pin jest też dokładnie opisane podłączenie mida 26pin.

Jak masz 26 piny w niej to kupujesz mida na zolta wtyczke wkladasz i ma smigac.

No niezupełnie...

W poliftowych nie było Midów 26pin...

Oprócz kwestii programowania pod dany silnik (o czym wspomniał wyżej Peter777) jest jeszcze kwestia tego ile masz czujników zamontowanych i ile kabli dochodzi do Twojej wtyczki 26pinowej (bo jeśli nie ma czujników ani kabli to roboty z montażem 26pinowego jest nawet więcej niż przy 32pinowym, bo trzeba kombinować skąd wziąć dodatkowe piny do wyłączenia błędów czujników).

Czyli jednym słowem nie opłaca się w to bawić, jak już to zakładać 32 pinowego. Dzięki za rozwianie moich wątpliwości.

w x18xe1 - bierz mida na kostke 32piny, wlutujesz kostke, jak zechcesz to dolozysz czujniki, manetke i bedzie smigac ;p. potem jeszcze programowanie.

w poradzie jest opisane dla mida 32piny i 26pin.

jakbys nie mial sygnalu z ecu to ecu masz na silniku pin 5 zlacza X51

Edited by Ravcio1985