Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

sterownik nie odpowiada - pomocy

misiek115
 Share

Recommended Posts

kupilismy zb ratem kabel do kompa jako ze obydwaj mamy vb kombi z 98 roku ja 2,0 16 v a brat 1,6 16 v to mamy wspolny kabel do kompa na usb. tylko u mnie dziala ten kabel mozna usuwac bledy i sprawdzac poprawnosc pojazdu a u brata pokazuje caly czas " brak odpowiedzi sterownika " lub " sterownik nie odpowiada " i nie mozan sie nawet polaczyc . czym to jest spowodowane ??? jakies sugestie ??

no i nikt nie podpowie nic ??

kupilismy ten interfejs za 120 zł ale dlaczego u mnei dziala prawidlowo a u brata caly czas " sterownik nie odpowiada " program do tego tech2

mam tida kolegi - za 20 oddam pare pikseli przygaslo :P

moj byl sprawny w 100% i z jakies pol roku temu poszedl do wa-wy za 50 :P

a midow z pl mialem 2 :P jeden u siebie a drugi jezdzi u Jarka :P

no a ile tyych pikseli nie swieci bo bratu tez kilka padlo a szkoda zakladac drugi popalony. ja kupilem za 35 zl i juz rok prawie swieci bez problemowo 100% ... jak bys mial cos na oku takiego to daj znac ok ??

jakby go zregenerowal to by bylo lajcik . sluszalem ze regenracja jest osc prosta tylko trzeba sie znac ..... zapytaj ok ?? bylbym wdzieczny