Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wojtasm91

LAMPY BLACK ANGEL EYES+SOCZEWKA

Polecane posty

Gość wojtasm91

Witam nie wiem czy zakładam temat w dobrym dziale jeśli nie proszę moderatora o przeniesienie. Chciałbym założyć do swojej vectry z 2001r lampy Black angel eyes + soczewka. Owe lampy posiadają europejską homologacje ale chciałbym was zapytać czy ktoś z Was może posiada takie lamy? Jeśli tak to mam kilka pytań. Jak lampy pasują do autka, czy wszystko ładnie leży? Jak wygląda sprawa podczas corocznego badania stanu technicznego, czy nie ma problemu z uzyskaniem pozytywnego wyniku przez to że lampy są niefabryczne? Ostatnie pytanie dotyczy rutynowej kontroli drogowej, czy policjant nie zabierze mi dowodu rejestracyjnego lub nie wlepi mandatu za owe lampy? Pod spodem daje wam link do aukcji z interesującymi mnie lampami. Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

A ja sie podepne,

mam przedlifta Vectre B mam teraz zalozone lampy BLACK ANGEL EYES+SOCZEWKA przedliftowe, a chce zalozyc zderzak poliftowy i stad moje pytanie czy lampy musza byc tez poliftowe czy moga zostac te?

czym sie roznie angelsy przed a poliftowe, bedzie szpara miedzy zderzakiem a lampa?

Pozdrawiam.

A przeglad przejdzie ale jak zalozysz xenon to musisz miec spryski, i policja tez jak Cie zatrzyma to musza byc spryski lamp

Edytowano przez Matuch

Gość Kamcio91

Z tego co mi wiadomo lampy się nie różnią, przynajmniej jeśli chodzi o dopasowanie do zderzaka. Przecieżdużo ludzi zmienia lampy przód przedlift na polift i nie ma problemów ze zderzakiem.

Gość wojtasm91

Matuch lampy zostaną ci te które masz bo z tego co mi wiadomo większość sprzedawców tych lamp twierdzi że pasują do modeli przed i po lifcie

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> A co do xenon'a to z opisu wynika że do lamp idą zwykłe żarówki więc spryskiwacze są zbędne. No chyba że się mylę? mam jeszcze jedno pytanie jak wygląda jazda nocą na tych lampach, czy jakość światła jest taka sama jak w oryginalnych?

No tak ale ja mam zainstalowane HIDy. I na tych jest duzo lepiej

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Gość wojtasm91

co do samego zderzaka od lifta wydaje mi się że vectra b fl ma troszeczkę inne błotniki w związku z czym w twoim wypadku zderzak może nie leżeć idealnie z błotnikami ale dla pewności zapytaj jeszcze innych forumowiczów. Byłbym wdzięczny za szerszą odpowiedź na zadane przeze mnie wcześniej pytania dotyczące lamp

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

odpowiadam na pytania wyżej:

lampy poliftowe ,bo takie w wiekszości sa w sprzedaży pasuja idealne równez do przedlifta z zastrzeżeniem zostaje szczelina pod lampą przy przedliftowym zderzaku ,wypełnia sie ją za pomocą gumy od wycieraczek

poza tym w wiekszości wypadków potrzeba zakładać wtyczki i silniczki od poliftowej instalacji

kolejna rzecz:

ja wiem że cena może i jest atrakcyjna -ale dlaczego wszyscy kupują ten szajs??

-SONARY ??

sa kłopoty z montażem ,regulacją i świeceniem-poza tym ida do nich badziewne żarówki H4 a nie jak w poliftach i lampach FK H7

HIDy można stosować do soczewek oczywiście po ząłożeniu sprysków( nie trzeba w UK do 6000k)

a teraz do wszystkich tutaj panów-temat wałkowany na forum od lat,zamiast walić posty i tematy wystarczyło poszukać i poczytać......

Tak jest...

Male sprostowanie - chodzi o żarówki h1 a nie h4 dla Sonarów...

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Gość wojtasm91

Kolego dobrze że odpowiedziałeś znalazłem na forum że chwalą sobie depo co Ty na to?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

DEPO robi ringi dla FK to to samo zasadniczo-tylko inny napis

nomad dzięki za sprostowanie

???

/emoticons/default_blink.png" alt=":blink:">

Wszystko oki...

Gość wojtasm91

Ok a jak sprawa ma się z przeglądem i policją? Jedni mówią że do tych lamp wymaga się spryskiwaczy oraz czujników na osiach tak aby lampy mogły się same regulować podczas jazdy tak jak ma to miejsce w przypadku xenon'ów. Ja zamierzam wsadzić do lamp zwykłe żarówki a nie jak niektórzy jakieś pseudo xenon'y:P

To nie są reflektory ksenonowe, są przystosowane do żarówek halogenowych i na takie źródło światła mają homologację.

... a w związku z tym podczas kontroli będą problemy...

Gość wojtasm91

Czyli mówiąc w prost lepiej kupić sobie xenon z całym osprzętem bo na tych Depo sobie spokojnie nie polatam?

ogarnijcie sie ludzie przecież w FK soczewka jest zamiast odbłyśnika ,który mądry tam wymyślił że to halogen ??

zwykła żarówka H7 i wszystko gra ,spełnia warunki homologacji -policja i na przegladzie moga ci naskoczyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.