Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wyświetlacz WB 1.7

grzespb
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam mały problem z moją Vectrą.:

Np jest godzina 08:20- ósemka mi się nie wyświetla w połowie : ale jak jest godzina :12:20 jest normalna godzina.

myślałem ze ten środkowy pas jest spalony i wogóle nie świeci ale w 2 działa a w 8 nie... jakieś pomysły co to może być??

najprawdopodobniej padniete pixele. zauwaz ze przy 8:20 wyswietlaja sie inne pixele jak przy 12. mi to na pixele wyglada, przerabialem ten temat.

podjedz do kogos kto ma op-com lub opel scanner i zorb test wyswietlacza... on wtedy podswietla wszytskie piksele... jezeli ktores sa padniete to sie nie zaswieca.... bedziesz mial pewnosc...

jak sie zaczyna cos dziac tzn. ze za niedlugo bedziesz regenerowal tasme w wyswietlaczu [koszt ok.50 plus wysylki]

najprawdopodobniej padniete pixele. zauwaz ze przy 8:20 wyswietlaja sie inne pixele jak przy 12. mi to na pixele wyglada, przerabialem ten temat.

własnie ze te sam piksele sie wlaczaja... 8 i 2 srodkowa linia wsytepuj i w 8 jaki i 2

ale swieci tylko przy 2 a przy 8 juz nie ;p procek mu podaje ktore segmenty maja sie swiecic..

najlepiej sprawdz to w nocy - wtedy wszystko widac , za dnia moze sie wydawac ze nie ma a jest ;p

rozlacz aku na 5min i zalacz na nowo, zaprogramuj pilota, szyby i zobacz czy sie mu odmienilo - nie gwarantuje ale mozeeeeee.... Viki czasem jest nieprzewidywalna ;p

Edited by Ravcio1985

ale swieci tylko przy 2 a przy 8 juz nie ;p procek mu podaje ktore segmenty maja sie swiecic..

najlepiej sprawdz to w nocy - wtedy wszystko widac , za dnia moze sie wydawac ze nie ma a jest ;p

rozlacz aku na 5min i zalacz na nowo, zaprogramuj pilota, szyby i zobacz czy sie mu odmienilo - nie gwarantuje ale mozeeeeee.... Viki czasem jest nieprzewidywalna ;p

A jak to programuje ??