Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ARTEK16V

Problem z odpalaniem

Polecane posty

Gość ARTEK16V

Witam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jako że odniedawna posiadam vb z silnikiem 2.0 16v mam mianowicie taki problem z paleniem autko jak postoji przez noc zapala bez problemu zapala ale tak to niemoge go zapalić musze piłować żeby zapalił i wciskać gaz czasem aż do dechy byłem u paru magików i nic autko jak paliło tak pali rożąd jest dobrze ustawiony i był podpinany do kompa i nic zadnego błędu jedyne co to niby sonda lambda ma złe parametry czy akurat to jest przyczynom mojich kłopotów z odpalaniem cy nie?

Gość ozi

ja bym zaczął od sprawdzenia czujnika temp. co idzie na komputer zmierz miernikiem rezystancja ma być ok 250OM jak jest mniejsza niz 200 to do wymiany .może cewka może kable, łapie lewe powietrze

Gość ARTEK16V

mi sie wydaje że jakby była cewka albo kable to na żimnym też by był problem z odpaleniem

co do czujnika może być zamienik czy lepiej siętego wystrzegać i zainwestować w ori czujnik

Mam ostatnio ten sam problem, na zimnym odpala na dotyk ale czasmi jak postoi z godzine to musze go piłowac z 10 sekund zeby zapalił. Czy to moze być ten czujnik? Podejrzewam ze to on, orientuje sie ktos gdzie znajduje sie on w x25xe?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.