Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
slawek_1

Sprężyny Lesjofors

Polecane posty

Witam serdecznie,

Zakupiłem sprężyny Lesjofors do mojej Vectry. Gsy jednak je odbierałem trochę się zdziwiłem, że nie są w pudełku oryginalnym tylko w pudełku AD servis. Zapytałem więc sprzedawcę dlaczego tak jest, odpowiedź była że sieć Stamar należy do AD servis i stąd to pudełko. Dodał, że numery 14774266 wybite na sprężynach swiadczą o firmie Lejsofors. Ja jednak chciałem to sprawdzić i na stronie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

do silnika 1,7TD do przodu powinny byc numery 40 634 49 swiadczace o fimire Lesjofors. Tak przynajmniej przypuszczam. Proszę o info czy zakupione przeze mnie spreżyny to rzeczywiscie Lesjofors?

Dziąki.

zakładałem do dwóch vectr taakie spręzyny ale były w oryginalnych pudełkach . autko ładnie stało na nich

Witam,

Zakładałeś taakie sprężyny tzn. o numerach 14774266 z orginalnych pudełek Lesjofors, czy tylko stwierdzasz, że zakładałeś sprężyny Lesjofors?

Jutro przymierzam sie do wymiany i niechciałbym sie dowiedziec po fakcie, że numery 14774266 nie należą do firmy Lesjofors i sprzedający sprzedał mi sprężyny innego dostawcy!

Dzięki

numerów nie znam ale były to oryginały. kolega mi załatwiał ze sklepu i to dośc dobra firma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.