Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
snajper_1980

Wysoka temperatura X16XEL

Polecane posty

Witam. Wymieniłem niedawno w samochodzie pierścienie, uszczelniacze w głowicy oraz rozrząd wraz z pompą wody. Po tej wymianie auto zaczęło mi się dziwnie grzać. Wskaźnik temperatury pokazywał powyżej 100 stopni, ale na czerwone pole nie wchodził. Nigdy przedtem się tak nie działo. Pomyślałem ze może po wymianie pierścieni silnik się dociera i się grzeje. Usłyszałem też dziwne tykotanie spod pokrywy rozrządu. Pojechałem do mechanika i stwierdził ze takie tykotanie jest normalne a ta temperatura to może wskaźnik temp. zaczął nawalać bo już kiedyś taki temat przerabiał. Dziwne ze zaczął nawalać zaraz po tym jak łapy do silnika wsadził. Wymieniłem na własną rękę czujnik temp. w chłodnicy, i 2 czujniki w termostacie. Dalej się tak samo grzeje. No to może termostat się nie otwiera. Po wymianie termostatu to samo. Postanowiłem rozebrać rozrząd i wydobyć pompę wody. Poprosiłem o pomoc kolegę. Nie znam się na tym ale okazało się ze to jakaś dziwna pompa. Nie dosyć że jakieś dziwne łopatki miała to jeszcze luzy większe niż ta stara wymieniona. Kupiłem inną pompę i nie tylko temperatura się uspokoiła ale i tykotanie ustało. W załączniku przesyłam zdjęcia tych pomp. Do mechanika nie pojechałem z reklamacją bo już mam go dosyć. Wnioski to takie ze lepiej spróbować coś naprawić samemu albo mechanikom patrzeć na ręce. Może jak ktoś będzie miał podobny przypadek to może mu się przyda moja wskazówka jakiej pompy lepiej nie kupować. Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

stary powinienes jechac do tego mechanika i najzwyczajniej nakopoac mu do d*py i jeszcze w morde walic ile wejdzie. wzial kase i spartaczyl robote. ja bym nie popuscil. daj namiary na tego mechanika zeby omijali ten warsztat. wciagnac go na czarna liste.

No niestety kolego. Rodziny się nie wybiera a to naprawiał mi mój kuzyn i za bardzo nie chce robić zwady w rodzinie. Przeważnie on mi auto naprawiał i wszystko było OK. Ale rozumie twoje wzburzenie. Pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.