Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest jaracz

wymiana zlamanego bata

Recommended Posts

Guest jaracz

Hej wymianial ktos z was kiedys bata w antenie elektrycznej.

Sprawa wyglada nastepujaco mam orginalna antene elektryczna tylko ze, ze zlamanym batem.

Narazie wzialem sie za demontacje bata zeby zobaczyc cyz to jest w ogole wykonalne bo w ASO nowy bat 31 Euro.

Juz prawie wszystko wyciagnalem tylko zacialem sie w jednym miejscu i potrzebuje pomocy.

Odkrecilem prowadnice bata odczepilme plastikowa tesme ktora wysuwa bat. Gorna czesc ktora si normlanie wysowala wyciagnalem mam tylko problem z wyciagnieciem tej zlamanej czesci co siediz w metalowej rurce. I nie wiem czy to poporstu sie tam tak zakleszczylo czy trzeba jeszcze cso odkrecic. Najsmieszniejsze jest to ze ta metalowa czesci ktorej nie moge wyciagnac swobodnie sie obraca.

POMOCY

powiem Ci tak, kup od kogos używana antene kosztuje grosze... a nie bawic sie w rozkrecanie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:">

Guest krzycho2.0

Albo nowa na Allegro ja za swoja zapłaciłem 55 zł i jest OK

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest jaracz

Please login or register to see this quote.

Nie porownoj mi anteny za 55 zl z antena orginalna roznica w odbiorze jest kolosalna.

A co do kumpa na allegro uzywki orginalnej to niema nic

Please login or register to see this quote.

Zgadzam się z kolegą jaracz ! Te g**na w marketu albo z allegro, to sobie w buty można wsadzić ! Padaki, jednak co oryginał, to oryginał. Jam ma w obu autach już 15 lat... i służą. Odbiór jest po prostu brylant... Jaracz, ja już to przerabiałem, porobiłem kilka takich anten kolegom z opli ale ciężko to opisać. Po prostu jest myk na to, żeby te ułamaną część wyciągnąć. Trzeba sposobu, kurcze gdybym miał to w ręce, to bym pokazał. A zgadza się, bat 31 Euro, to normalna rzecz, ojciec w swojej VA dwa razy kupował, to wiem jakie były ceny...