Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest pawelll1887

stag 4 opinnie

Recommended Posts

Guest pawelll1887

co myślicie o stag 4???

Please login or register to see this quote.

Nie wiem co o niej myśleć ale założyliśmy stag 4 w zeszłym roku do vectry 1,8 16V z silnikiem X18XE na początku po założeniu trochę szarpało bo wymagała jeszcze zestrojenia ale po zestrojeniu zrobiła viki na niej 20 tys i jak narazie ok zero problemów

Jest tam reduktor i wielozawór tomasetto i wtryskiwacz magic.

zalozylem 2 tygodnie temu do silnika 1,8 w tym czasie zrobilem 3 tysiace km i gdyby nie koniecznosc tankowania to wogole nie wiedzialbym o gazie

Edited by jack vectra 1.8

Wszystko jest ok dobry gazownik 90% sukcesu reszta to sprzęt. Ze mnie się śmieją stag-300 reduktor Alaska i valteki a ja śmigam lepiej jak na benzynie od 2 lat.

ja mam na stag 4 reduktor magic 3, i magic jety i zrobielm ok 5 tys km i jeszcze nie bylme na 1 przegladzie ktory po 1000 km sie robi jakos nie mialem czasu gdyby nie koniecznosc tankowania to nawet bym nie wiedzial ze jest gaz. tylko musowo nowe kable i swiece przy zalozeniu gazu bo nie bedziesz zadowolony jak zacznei szarpac i bedziesz narzekal na gaz a to nei jego wina

ja zmieniłem instalacje w styczniu 2010 na stag 4 i nie mam żadnych problemów z jazdą czy czym kolwiek związanym z gazem

odpala bez problemowo osiągi też niczego sobie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

stag 4 to tylko sterownik. Liczą się też pozostałe komponenty. Aktualnie z reduktorów dobry jest Magic III. Wtryskiwacze Matrix, Hana 2000. Jak ktoś mocno skąpi kasę to Valtek 34. Magic Jet nie warto bo to krótkotrwała inwestycja. Za szybko się zużywają.