Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Sebastian34

ściaganie samochodu w bok

Recommended Posts

Guest Sebastian34

Suchajcie panowie moze wy mi poradzicie a mianowicie podczas jazdy sciaga mi samochud , 90% razy w prawo ale i czasami w lewo a czasami wogule ,piersze sprawdzałem kola tzn. wywarzyłem sprawdzałem jakosc i cisnienie , nic ,nastepnym krokiem był zawieszenie bo i tak musiałem dalej to samo do wczoraj miałem nadzieje jeszcze ze moze zbieznosc ale to samo, zbieznosc ustawiona i nic !!!

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_angry.png" alt=":angry2:"> . Ale podczas jazdy słychac z lewej strony dziwny odgłos ale nie jak wpadne w dziure tylko jak kolo wraca do swojego polozenia normalnego po wpadnieciu w dziure taki metaliczny coraz głosniejszy odgłos , moze to on ma wpływ na sciaganie . Ręce mi opadaja ,pomuszcie panowie . Z góry dziekuje za odp. .

klocki ci nie trą??

Guest Sebastian34

Nie, nie tra.

Please login or register to see this quote.

Człowieku "samochud ,pomuszcie" itd ,jaja se robisz , ile Ty klas skończyłeś ?

Guest Sebastian34

jak taki mądry jestes to se czy Sobie ? i nie rob offtopa tutaj tylko idz sie wymadrzaj dla polonistów na forum

/emoticons/default_excl.png" alt=":excl:">

a luzu na kierownicy nie masz byłeś na stacji kontroli pojazdów czy masz to od czasu jak kupiłeś auto czy auto nie dostało kiedyś strzała w bok

kolego SEBASTIAN34 sprawdz sobie głowne tuleje wachaczy, a kolega SLIWA niech da sobie na luztancze.gif

Guest Sebastian34

Kurde nie pamietam czy było przed kupnem tak ale chyba nie ,bo by mi sie to dziwne wydalo i napewno bym go wypytywał o to,luzow nie mam a na stacji kontroli byłem i to co powiedział do wymiany to kazałem wymienic chyba ze w kulki przygrali i czegosc nie wymienili .Te tulej bede musiał sprawdzic .Dziekuje panowie za zainteresowanie .

/emoticons/default_bry.gif" alt=":bry:"> Pozd.

A zeby sprawdzic dobrze głowne tuleje to wjedz na kanał, wes sobie łapke i poszarp. Na stacji to Ci moga kitu nawciskac i odwalic fuszerke. pozdro