Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Artur Wołek

przewód podciśnienia

Recommended Posts

Guest Artur Wołek

Witam

Dzisiaj pękł mi w aucie przewód podciśnienia, sama końcówka. Konkretnie ten zaznaczony na żółto na zdjęciu poniżej ( zdjęcie pożyczone i innego tematu).

Please login or register to see this image.

Uciąłem uszkodzoną część przewodu i próbowałem wcisnąć na miejsce, jednak nieskutecznie. Sam przewód nie był oryginalny. Wiec mam pytania:

1. Czy ten przewód w Vectrze jest jakiś specjalny, czy zwykły przewód podciśnienia do kupienia na metry? U mnie nie był zamocowany na żaden zacisk, stad się zastanawiam czy zwykły ma się trzymać na wcisk?

2. Jeżeli to nie jest specjalny przewód, to mam pytanie o średnicę wewnętrzną. Jak pisałem u mnie nie był oryginalny, a po skróceniu nie byłem już w stanie go zamocować, tak więc wolałbym się upewnić co do średnicy.

3. Jeżeli to przewód specjalistyczny to gdzie w Warszawie mogę go kupić od ręki? Ewentualnie gdzie mi go wymienią od ręki (najlepiej w okolicach Żoliborza)?

Jeżeli opisałem coś nie jasno proszę o łagodne potraktowanie, dopiero zaczynam a zasób pojęć jeszcze mam ubogi. Za wszelkie rady z góry wielkie dzięki.

wężyk nie specjalny, zmierz srednice wewnętrzną tego co ci pękł i juz

ewentualnie jedziesz na najblizszy szrot i wygrzebujesz z podobnej vectry wezyk i zakladasz u siebie i juz

niczym sie tego nei mocuje - trzyma sie na wcisk i juz

raczej dasz rade sam wymienic - i juz

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> pzdr