Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
sopel

montaz klimatyzaji

Recommended Posts

witam od dluzszego czasu chodzi mi montaz klimatyzacji i to na powazenie jako ze nie mam zamiaru sprzedawac auta,a wiec szukam porad moze juz ktos prubowal zakladac klime?wiem ze jest troche zabawy ale wiadmo jest to zecz do zrobienie tylko troche checi i niestety pieniedzy potrzeba a wiec piszcie,najbardziej mnie interesuje elektryka,bo sprawy mechaniczne czyli chlodnica weze sprezarka itp to mniej wiecej wiem ale smialo pisac wszystko sie przyda

aaa chodzi o vectre a model 2000

nikt nic nie wie?????

Edited by Zigi

Ja sie juz 2x przymierzalem do tego, raz do klimatronika a raz do zwyklej klimy. Najlepszym sposobem jest chyba miec obok 2 auto i poprostu rozbierac jednoczenie i przekladac, sam mam ciagle ochote by to zrobic. Z tego co pamietam to Łukasz zakładał ale w VB i troche roboty z tym bylo. Nawet gdzies na forum byla relacja, tak wiec mozna popatrzec, czego sie mozna spodziewac podczas takiego zabiegu.

pod maska to nie ma zaduzo problemu raczej.najgorzej bd raczej z eletryka i pod deska bo wszystko trzeba rozbierac,ja myslkalem zeby kupic cos drugiego albo nawet anglika ale tam jest inne tunele od klimy ale reszta ta sama

Please login or register to see this quote.

Życzę powodzenia, jest to wykonalne, ale jakimi kosztami.... choć klima w VA to coś przyjemnego

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

mysle ze jak kupi sie jakiegos zgnilka z klima albo okazyjnie cos to warto i niewielkimi kosztami mysle.zastanawiam ostatnio tez zeby czegos na full wypasie sciagnac z angli tam w nieduzych pieniadzach mozna kupic ladna va