Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest wma

Upały-klima

Recommended Posts

Guest wma

Przy obecnych temperaturach 33 stopnie w cieniu jak chodzi wam klimatyzacja manualna? Ja musze powiedzieć, że ledwo daje radę. A miesiąc temu nabijałem. Nawiewy muszę dać bezpośrednio na kabinę (unikam puszczania na siebie) wentylator na 3 i jakoś idzie to znieść ale plecy mam mokre od fotela. Mam kombi czyli dość duża przestrzeń. A jak u was.

luknij na to a wszystko ci to wyjasni o działaniu klimy

Please login or register to see this attachment.

Generalnie moja daję radę. Jestem b. zadowolony. Klimy osobiście nie nabijalem, została po poprzednim właścicielu. Jedyne co zmieniłem to filtr przeciwpyłkowy i powiem szczerze, że różnica w działaniu była spora. Niestety ktoś nie wymieniał filtra prawdopodobnie od nowego, a viki jest z 96 r.

Moja HB działa super, jestem bardzo zadowolony.

Klimy nie nabijałem, ustawiona max na 3 i chłodzi konkretnie

zawsze na samym początku sprężarka jest mało wydajna i czy to manual czy climatronic przy takich temp nic nie zrobisz. powiem tak..

dzisiaj bylo w samo południe było 33 stopnie. po wejsciu do samochodu waczenie climatronika na low , nawie na maxa i otwarte szyby aby szybko wyleciało to nagrzane powietrze. po 1km zamkniecie szyb a po 4km czyli 10 minutach jazdy klima sie sama wyłaczyła przy 20 stopniach.

tez mam kombi ale to jest dobry sposób z tymi oknami- sam wiatr wywieje ci ukrop a klime i nawiewy daj na maximum - zobaczysz że za dłuższą chwilę zmienisz ustawienie i bedzie wszystko ok. --- chyba że klima już nie dziala z powodu nieszczelności.

Guest arsko1

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Edited by arsko1