Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest SOPEL-1

Problem z wyświetlaczem naigacji

Recommended Posts

Guest SOPEL-1

Witam serdecznie forumowiczów i zwracam się o pomoc w sprawie kolorowego wyświetlacza nawigacji.Problem tkwi w tym że podczas jazdy a także na postoju na ekranie wyświetlacza zanika obraz(pojawiają się różne kreski).Czasami wystarczy lekkie puknięcie w deskę nad wyświetlaczem a czasami trzeba tłuc aż ręka boli.Proszę o pomoc w tej sprawie bo strasznie jest to denerwujące i przeszkadza w obsłudze radia i innych opcji

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_bry.gif" alt=":bry:">

albo wtyczka do wyświetlacza się poluzowała, albo gdzieś przetarł się kabel, albo taśma tak jak w telefonie pada musiał byś rozebrać i sprawdzić

Guest SOPEL-1

Sprawdziłem kostki(są dwie)oczyściłem złożyłem i nic.To wygląda mi na jakąś wadę wewnątrz wyświetlacza.

/emoticons/default_39.gif" alt=":39:">

Na allegro za 250 chyba to ktoś robił

Jesli masz coś takiego jak kreski a la matrix to tylko regeneracja wyświetlacza - dwa lata temu miałem to samo , doszło do tego że trzeba było zdrowo walić żeby "zaskoczył" . Wtedy koszt był 150 zł

Guest SOPEL-1

Daj jakieś namiary do tego majstra bo to samo jest u mnie jak porządnie przywale to zaskoczy/

Niestety nie mam

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> , poszukaj naAllegro regeneracji wyświetlaczy .

Naprawiałem w Krakowie dwa miesiące temu firma MCH Electronic tel 691258851 koszt 200 zł

Guest SOPEL-1

Wreszcie działa,Kupiłem na allegro samą matrycę.20min i po robocie:)

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">:)Dziekówka za pomoc;)

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

A w razie co to koszt takiej matrycy to 250zł.A co do roboty to aby trzy styki przylutować od przycisków zegarka:)