Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
andrmall

bledy p0100 p0400 p560 p1625 p1635 p1694

Recommended Posts

Witam

nadszedł czas kryzysu w moim związku w końcu 4 lata razem bez zgrzytów fochów i innych fanaberii ale wczoraj została przerwana ostatnia nic porozumienia miedzy mną a maja Viktorią przestała ze mną gadać ja do niej po ludzku a ona do mnie

p0100 Nieprawidłowy sygnał z przepływomierza powietrza

p0400 Nieprawidłowy sygnał zaworu EGR (błąd występował wcześniej dało rade jeździć)

p0560 Nieprawidłowe napięcie zasilające w instalacji elektrycznej pojazdu (błąd występował wcześniej dało rade jeździć)

p1625 Przekaźnik główny systemu

p1635 Układ podgrzewania świec żarowych (błąd występował wcześniej dało rade jeździć)

p1694 Za wysokie napięcie prędkościomierza.

akumulator oki z zaciągu zapaliła ale po włączeniu świateł silnik zgasł i za 2 razem już pracował jak by czkawkę miał po przekręceniu kluczyka wskaźniki dostają na chwile drgawek rozrusznik nie kreci (regenerowany był pod koniec 2009) słychać tylko pykniecie a na koniec jeszcze centralny się rozprogramował albo co bo przy probie zamkniecie sam się otwiera

chyba się nie rozumiemy ostatnio nastały ciężkie czasy ehhh

Jakieś sugestie jak poprawić moje relacje z Wiktorią ?

"kocham" ją i chciał bym ratować nasz związek

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Coś mi wygląda na to że jeździłbyś autem z usterkami dopóki by silnik nie odpadł. Teraz to jedź wykasuj błędy i zobacz co wyskoczy bo przy takiej ilości błędów nie wiadomo czego się chwycić.

wcześniej był przekaźnik świec żarowych podejrzewany teraz po wykasowaniu właśnie się te pokazują

W/g mnie to na początek alternator do sprawdzenia , następnie przegląd instalacji pod kątem zwarć . po wykasowaniu te same błędy się pojawiają ?

tak te błędy są świeżo po kasowaniu p0100 p0400 p560 p1625 p1635 p1694

dodam ze w tamtym tygodniu zmieniłem sobie wszystkie wszystkie podciśnienia ale raczej to nie powinno mieć wpływu chyba

zimą -30 palił na dotyk mimo ze przekaźnik świec żarowych był podejrzany wiec raczej p1635 nie ma wpływu dużego na całokształt

Edited by andrmall

Jakie jest napięcie ładowania przy różnych prędkościach obrotowych ? Przeglądałeś instalację pod kątem zwarć ?

.....akumulator OK ?.....sprawdż go dokładnie ...pod kątem zwarcia ....

na początku myślałem ze to aku wyciągnąłem pod prostownik a tu nie ma co lądować to pod miernik a tam 12,7v tyle co w nim sprawdzałem

trochę pogoda przeszkadza ale dziś postaram się podjechać do auta i przełożyć inny akumulator dla pewności

I PO SPRAWIE DALEJ KOCHAM SWOJA WIKTORIE PRZEBACZYŁEM JEJ ONA MI PODSTAWA TO CZULE SŁÓWKA

Atak poważnie to wszystkie błędy zniknęły oprócz P1635 ale to normalne po podpieciu innego akumulatora

jutro mnie czeka zakup aku i znów będziemy się mogli cieszyć wspólna jazda ja i viki

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by andrmall

Please login or register to see this quote.

tak to czasem jest mylnie odczytywane, że jedna prosta usterka pociąga za sobą 10 rożnych błędów. Aż się można czasem wkurzyć i przerazić że niby tyle rzeczy nawaliło.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> życzę kolejnych lat udanego związku ;]