Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Rafalo750

CB radio za rozsądną cenę

Recommended Posts

Guest Rafalo750

Witam. Mam zamiar zakupić swoje pierwsze CB RADIO. Myślę nad Alanem 109 + Midland ML 145, ale w grę wchodzi również Alan 102, Alan 199 nie wiem który wybrać i czym one się różnią. Antena będzie dobra do tego zestawu? Midland ML-145 czy SIRO ML-145 czym one się różnią i którą wybrać?

Odezwij się do kolegi he_niu, on ma sklep i serwis CB, więc na pewno Ci pomoże

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Onwa MK3 + SIRO ML-145 to dobry zestaw za małe pieniądze

Zaraz się odezwą "zanwcy" tematu ,że to szumofon itd. mam 2 takie zestawy i działają super, poza tym MK3 bo bardzo solidne i proste radio, dosłownie można nim gwoździe wbijać i dalej będzie działało

tu masz dobrego sprzedawcę

Please login or register to see this link.

Guest Rafalo750

powiedzcie mi jeszcze. chce radio kupić jakiegoś sklepu typu agd euro rtv. od razu zalutowane jest wejście pod zapalniczkę? i jaki długość ma kabel od anteny. w sedanie lepiej na klapie bagażnika czy na dachu?

Widze ze jestes z kutna pogadaj z kolega zwierzak (on pracowal kiedy w cb)

W gostyninie 24 km od kutna masz sklep viotech oni maj aspory wybor i doradza z cenami srednio,na zyczenie dolutuja co trzeba itd

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this link.

Mozesz napisac pw do kolegi he-niu on ma serwis i sklep z cb radiem wiec tez cos doradzi a pewnie i sprzeda.

Wiec opcji sporo

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Rafalo750

i tu może się okazać to śmieszne. chcę wziąźć ten zestaw na raty a jeśli dobrze myślę w tego typu sklepach nie ma takiej opcji.

ojj w gostyninie bywam baaardzo często, co weekend.

Please login or register to see this quote.

Antenkę najlepiej na dachu. Ale zaley jak długą kupisz antenę. Ja mam Siro ML-145 i szczerze powiem że na dachu za długi bat, dlatego mam na klapie w sedanie. Mi w zupełności wystarcza.

Kup w jakimś serwisie lub jak koledzy pisali od he_niu, w takich miejscach już będziesz miał wszystko polutowane

Guest Rafalo750

również wolałbym wziąść z serwisu ale jak się orientuję to nie ma opcji RATY ;(

Co do rat-jak nie popytasz, to sami raczej nie dadzą wink.gif

w viotechu mozesz brac na raty (sam u nich kiedys cos brałem)

Wtedy mozesz wziasc cos lepszego i rata nie wyjdzie wiele wieksza

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Rafalo750

Alan 109 + Siro ta 1m. Może być taki zestawik o pytania o drogę? Czy może antene SUNKERA jakąś 2 metrową?

Tą antenka lepiej na dach postawić, nie na tylną klapę, prawda?

Ile kosztuje zestrojenie?

zakupiłem alana 109 i sunkera ml-145 jestem jak na razie bardzo zadowolony. gościu w serwisie powiedział że siro as 100 jest to bardzo awaryjna antena.

Edited by Rafalo750

Guest krzycho2.0

Mnie kumpel skasował 1 piwo a tak ogólnie kasuje 10 zł

to G wiedział, jakieś bzdury opowiadał

Ciekawe co mial na mysli bo sama antena jest nie do zdarcia a najwyzej kabel w magnesie moze sie urwac ale to juz wina zlego uzytkowania.

Wcisnal ci sunkera bo pewnie ma na tym 200-300% przebitki sa tanie w hurcie a sprzedaja je jakby to byla super antena.

Ciezko sie stroja i te to dopiero sa awaryjne o jakosci zastosowanych materiałów nie wspomne.

Edited by he_niu

Witaj 'Rafalo750'

Od kilku miesięcy jestem w posiadaniu Alana 109 + Sirio ML-145 i jestem bardzo zadowolony. Chociaż mógłby kabel od antenki być dłuższy.

Antenę mam na dachu mojej szklarni na końcu po prawej stronie i bez zestrojenia ładnie zbiera i nadaje.

Guest Rafalo750

Alan 109 + Sunker cb 115. Powiem wam, że jestem zadowolony z zestawu. Antena zbiera w mieście do 5-6km, a na trasie 11-13km. Tyle mi wystarczy.

Antena leży sobie na bagażniku

Guest Rafal S

Ja ostatnio kupiłem od he_nia radyjko Yosan Turbo plus do tego Sirio Turno. Co prawda zestaw troszkę droższy, ale jak masz zamiar brać na raty to chyba nie będzie aż takiej różnicy. Radio gra super, żadnych zakłóceń z samochodu.

Edited by Rafal S