Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
misiek115

kolektor do 2.0 16 v 98 rok

Recommended Posts

czy kolektor wydechowy od 1.8 pasuje do 2.0 ?? mam vectra b 2.0 16 v z 98 rok I PEKL MI KOLEKTOR OD góry rysa na ok 7 cm nie madziury ale rysa jest i na goracym jak dodam wiecej gazu to delikatnie dmucha bo oslona okopconaod spodu..... a mam goscia co ma kolektor do 1.8 tylk oczy bedzie pasowal ??? bo nowka 480 zl

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> a tamten bym wydarl za ok 70 zl

od X18XE jest identyczny

czyli bedzie pasowal???? a wartto kupic uzywke czy lepiej nowy ?? /chociaz to juz wydatek spory... da sie go odkrecic bez zdejmowania dwururki czyli norlanie opd góry ??

będzie pasował ja w swoim 2.0 mam od 1.8

kolektor pasuje do 2.0 od 1.8 i chyba jeszcze od sintry 2.2 ale nie jestem pewien . i z omegi 2.0 tez .

ja w swojej też miałem pęknięty i to góra dół tylko z przodu nie było . kupiłem od forumowicza i dałem do splanowanie nowe uszczelki i narazie odpukać .

a żeby go wydostać musisz odkręcić ( przynajmniej ja w swojej ) tą osłonę a najpierw taka rurka na 2 śruby w blok idzie . masz przedlifta tak jak ja więc też taka rurka od powietrza i cała tą pompe . do tego odmę odkręcasz od dwururki 4 śruby i 1 z bloku sam kolektor . ja rozbierałem na ciepłym silniku jeszcze więc niewiem czy jakiś wpływ miało ale szpilki powychodziły ładnie . 5 nakrętek zeszło i 5 szpilek się wykręciło . dla podglądu fotka jak to wyglądało po wyciągnięciu

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pomogłem ??? Wciśnij pomógł będę wdzięczny

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">:P

Please login or register to see this attachment.

Edited by wojtas89

dzieki chłopaki ..... a nie wiecie kto by mial taki kolektordo sprzedania po dobrej kasie ???

Please login or register to see this quote.

Ja kupiłem po dobrej kasie od kolegi z forum . trzeba szukać vectr na części z silnikami X20XEV lub X18XE i pytać o kolektor . mi się trafił za 150zł nie spawany plus idealne splanowanie za flaszkę wyborowej

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> pamiętaj że masz przedlifta więc masz te 2 dodatkowe otwory na rurkę do pompy powietrza czy coś nie pamiętam . i szukaj lepiej od takiej Viki ale nowszy też może być idzie to zasklepić . wszytsko na forum jest wystarczy poszukać

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by wojtas89