Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
mitbol

Pęknięte nowe nadkole

Recommended Posts

Dotarło do mnie nadkole z allegro, niestety uszkodzone, sprzedająca zwaliła winę na kuriera i niestety nie doczekałem się żadnej reklamacji, ale nie ważne. Chodzi o to, że mam nowe nadkole pęknięte tak jak na zdjęciu i nie wiem czy mam je skleić czy po prostu zamontować i się nie przejmować czy może zespawać czy już nie wiem co. Co radzicie ?

do spawania to chyba za cienkie.

ja bym od tylu podkleil klejem do szyb i cos na wzmocnienie dal na peknieciu.

to sie nie masz cyzm przejmować

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

zaklej byle czym - silnik napewno nie zacznie falować przez to pęknięcie nadkola

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

(byś widział moje nadkola - olaboga

/emoticons/default_blink.png" alt=":blink:">

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:"> )

to nie jest pęknięcie od transportu

w ten sposób pękają nadkola jak się próbuje zderzak zdjąć bez zdejmowania uprzedniego nadkola - masz nauczkę jak się na allegro kupuje

Please login or register to see this quote.

Tutaj się nie zgodzę, ponieważ w kartonie, w którym przyszło było zgięte właśnie w tym miejscu, trochę za mały karton i pękło. To już i tak nie ważne, dzięki za odpowiedzi

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest szpula15

żywica papier ścierny, mata albo trochę płótna, aceton.Zmatowić w okolicach pęknięcia odtłuścić acetonem na to klej 2 składnikowy żywiczny i mata nasączona w kleju. Jak lubisz się bawić do cierka papierem później czarny spraj i jest ok na lata.

Pozdrawiam

Please login or register to see this quote.

bez przesady to tylko nadkole, od drugiej strony daj klej do szyb i przyklej kawalek plastiku i starczy

ok. 40 złociszy kupisz nowy "zastępczy", ja tak zrobiłem i pasuje jak ulał

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

A ja bym wykręcił pozostałe i wyrzucił , tam tylko zbiera się syf i wilgoć co powoduje szybszą korozję i niszczenie części metalowych.