Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Alvaro

Obszycie skórą foteli kubełkowych VECTRA SPORT

Recommended Posts

Panowie i Panie, mam pytanko - obszywał ktoś z Was skórką fotele z wersji sport/sri? Interesowałyby mnie fotki jak to wyszło i w przybliżeniu jaki koszt, gdyż chciałbym mieć fotele w innym kolorze niż seryjne czarne czy beżowe.

Please login or register to see this quote.

Też mam w planie obszycie foteli od wersji sport czarną skórą jak w oryginale (leżą w piwnicy od 1.5 roku

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<"> ), bo spotkać takie fotele w skórze to na prawdę rzadkość. Na razie mam skompletowaną kanapę na tył i 4 boczki skórzane, bez otworów na korbki

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Na razie nie wiem ile kosztuje taka przyjemność obszycia foteli

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

znalazłem fotki VB B@rta na VU, były to zwykłe fotele od sporta i zostały obszyte skórą

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

dsc05890copyki0.jpg

dsc05887copyrf1.jpg

Edited by Shymon

wygląda elegancko :32:

Za obszycie foteli w poslkorze z dobra skora placilem 9 stowek za sztuke. Duzo robi skora - bo sa takie za 200zl i sa za 400zl za metr. A na fotel w pelnej skorze to potrzebujesz ze 2 metry, wiec sam zobacz jaka moze byc roznica na materiale.

tez płaciłem 900zł za sztuke. Z tego co pamietam to Cebulka z VU ma komplet skór w sporcie do sprzedania chyba ze juz poszedł. Najlepiej jak bedziesz obszywał to cała tapicere zrobic. Za sam przód zapłaciłem 1800 a za komplet by było 3300 a dodatkowo kanapa tył i boczki nowe