Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest larSSon90

Cieknąca chłodnica

Recommended Posts

Guest larSSon90

Witam.

Mam problem z moja Vectrą B. Ostatnio zauważyłem że zrobił się przeciek w mojej chłodnicy.

Please login or register to see this attachment.

Raz cieknie, raz w ogóle nie cieknie, a czasami leci pod sporym ciśnieniem. Czy opłaca się ją zespawać, czy wymienić na nową??

Zauważyłem że wiatraki się w ogóle nie włączają. Co może być przyczyną?? Może termostat?? Proszę o pomoc

Guest larSSon90

Problem rozwiązany. Do zamknięcia

to może opisz jak rozwiązany...

Guest larSSon90

niestety chłodnice muszę wymienić na nową, plastykowa obudowa przy demontażu zaczęła się kruszyć w rękach (chyba ze strarości)

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> a co do niewłączających się wiatraków to wadę miał czujnik temperatury w chłodnicy.

Edited by larSSon90

czyli problem rozwiązany - wymiana na inną chłodnicę

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> już myślałem, że masz sposób na naprawe takiego czegośc

Guest larSSon90

teraz jak jest popsuta mogę się trochę pobawić i spróbować zakleić. Jak co będę pisał

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam, odgrzeje temat.

Ostatnio zauwazylem ze mi viki popuszcza tez z tego miejsca co autorowi, chociaz nie do konca bardziej wyglada to jakby ciekło z pod ktoregos z 2 czujnikow w chlodnicy (ktorych na zdjeciach nie ma bo w dieslu chyba to wywalili). Tak wiem ze sobie moge wymienic cala chlodnice i sie naprawi wtedy ale roboty nie mam narazie wiec kombinuje jak to by mozna załatac tymczasowo, a zadnych uszczelniaczy tez lac nie chce.

Ma ktos foto z demontazu zderzaka/chlodnicy z benzynki x18xe? Moze bym ja wyciagnał i sie blizej przyjrzał, a noż cos sie uda zaradzic...

Edited by Dan_LDZ

poszukaj była porada na temat jak zdemontować zderzak jest taka opcja na górze szukaj....Jak zderzak sciagniesz wszystko będziesz widział