Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
redsalamander

Lampy tylne przedliftowe w polifcie

Recommended Posts

Witam

Szukam fotki jakby wyglądały lampy tylne przedliftowe w polifcie. Czy bardzo by się odróżniały od klapy, bo nie mają przetłoczenia?

Mogą być jakieś tuningowane przeznaczone do przedlifta.

Na Allegro chyba takie znajdziesz bez problemu. Raczej nie seryjne a takie jak to napisałeś "tuningowe"

Pierwszy lepszy z brzegu

Please login or register to see this link.

Dugi

Jest tego, tylko pokopać trzeba. To są z samego początku strony

Edited by GAJEŚ

Ale mi chodzi o ich zdjęcie na aucie:)Lampy przedliftowe na poliftowym aucie.

To sorka. Nie posiadam blush.gif

Please login or register to see this quote.

Raczej nie znajdziesz. Przedliftowe nie maja przetloczenia (zalamania) i powstalaby dziura miedzy lampami a klapa. Podobnie przy poliftowych lampach i przedliftowej klapie. Obie kombinacje nie maja sensu.

Skad w ogole taki pomysl?

moze kolega chce zrobic z POLIFTA PRZEDLIFTOWA Vectre ot tak kazdy idzie w odwrotna strone to i moze kolega tez chce cos zmienic ps: jakby co to mozemy sie zamienic na zbyciu mam tylnia klape i zderzak

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tancze.gif" alt=":tancze:">

Bo jest dużo fajnych wzorów do przedliftów i o wiele tańsze niż do poliftów

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

do polifta to bym polecił lampy firmy Arteb

albo wersje z ciemnym kierunkowskazem i wstecznym ;)

np kolega Unix ma takie w swojej VB

i kilku innych klubowiczy

dsc6722.jpg

Edited by Shymon

Takie zmienią niewiele w moim aucie, szukam czegoś takiego:

za rozsądną cenę, niekoniecznie nowe czasem są używki, ale głównie do przedliftów,bo do poliftów dużo droższe.

To stara fotka, ale kolor auta się nie zmienił.

Jak dla mnie te pierwsze są brzydkie i nijak nie pasują do sylwetki VB

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

a te 2gie to są przecież do przedldifta i nie będą ci do polifta pasowały, tzn brzydko to będzie wyglądało bedzie duża szpara między klapą a alampami, mam takie tylko z ciemnym kierunkiem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Faktycznie do polifta nie ma w czym za bardzo wybierać

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Edited by Shymon

do polifta pasują lampy z gładkim kloszem firmy arteb, tylko szybciej je znaleźć na ebay niż na allegro

Pierwsze srednio pasuja do VB. Drugie - rzeczywiscie na dzisiaj tylko w przedlifcie. Ale do polifta zakladac ich nie ma sensu. Niestety - trzeba sie obejsc smakiem a inwestowac w inne rzeczy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ale jak pisza koledzy, fajne sa klary Arteb. I nie tylko wizualnie dodadza uroku Vici, ale tez swieca zupelnie inaczej. Ja polecam - w poprzedniej VB mialem i teraz tez mam Arteby.

Tak jak wyżej - jak założysz przedliftowe lampy to patrząc z boku będzie ogromna szpara między klapą a lampami, dość kiepsko to wygląda. Też mam Arteby u siebie, jak chcesz to zrobię Ci jutro foty jak wyglądają na bordowym aucie.

Z innych lamp to zostają niestety tylko lexy :<

Edited by halset

Byłbym wdzięczny

A ja atreby odradzam. W porównaniu do oryginału wykonanie tandetne. Tam gdzie w oryginale jest guma to w artebach plastik. Lewa lampa mi przeciekała i miałem mokro w bagażniku - już wyprzedzam komentarze, samochód nie miał żadnych przygód. I nie jestem jedyną osoba która miała taki problem. Zauważyłem ze u nas na forum jest jakiś kult tych lamp. Ludzie płacili ponad 300 zł kiedy na allegro mozna to mieć za połowę ceny i jest ich sporo.

Przecież mają też normalną uszczelkę. Aż sprawdziłem dzisiaj i w środku mam sucho (a padał deszcz w nocy), może po prostu taki przeciekający egzemplarz Ci sie trafił.

Kult? Po prostu są ładniejsze, a że innego wyboru nie ma (nie licząc lexów) to ludzie zakładają Arteby.

Zgadzam się ze są łądniejsze. Ale niestety jakości są marnej co widać kiedy spojrzysz na inne elementy niż klosz. Uszczelkę mają taką piankową ale przecież oryginalna lampa ma jeszcze dookoła gumową uszczelkę wokół klosza która idealnie przylega do karoserii. Arteby zamiest tej gumy mają plastik który nie przylega dobrze i zwłaszcza po bokach auta są nieładne szpary przez które w moim przypadku prawdopodonie się lało. W prawej było ok a lewa syf. Rozmawiałem jeszcze z 2 osobami i tez mieli ten sam problem. Pisząc kult miałem na myśli płacenie dużych pieniędzy za te lampy mimo iż nie są tego warte. Na allego za 150zł mozna je spokojnie kupić.

No to fakt, że wkoło klosza tej gumy nie mają. Ale przecież tędy woda się nie dostanie do bagażnika, musiałaby jeszcze się przedostać przez tą jak mówisz "piankową" uszczelkę. W razie czego można czarnym silikonem doszczelnić i nie powinno być problemu.

Co do przylegania to się zgodzę że mogło być lepiej, u mnie też nie pasują idealnie. Jednak nie rzuca się to w oczy i trzeba z bliska sie przyjrzeć żeby zwrócić na to uwagę. Ja dałem za swoje chyba 110 zł jak dobrze pamiętam i jestem zadowolony.

I tyle można za nie dać biorąc pod uwagę ich jakość. Ja też to niespasowanie przełknąłem jak się oddaliłem i zobaczyłem jak fajnie wyglądają. Ale woda w bagażniku to już było zbyt wiele

Dzięki Halset za fotki. Myślę, że wiele się nie różnią od standardowych ,ale zawsze to coś.

A udałomi się zmierzyć i przedliftowa lampa w miejscu przetłoczenia poliftowej jest 1cm węższa.

Edited by redsalamander