Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Voke Vectra 2.0 TD

Problem ze zderzakiem ! Prośba o pomoc fachowców

Recommended Posts

Guest Voke Vectra 2.0 TD

Witam! Mam taki problem, czy mógłby ktoś pomóc, a mianowicie : posiadam Vectre z 96 roku. Nabyłem i założyłem nowe lampy (angle eyes). Problem polega na tym że, Gdy kupowałem auto, to było już bite :/ i mam pęknięty zderzam, co gorsza w miejscu mnie więcej zaczepu, także jest opadnięty. Przykręcając go próbowałem podłożyć podkładki żeby go podnieść - efekt dalej opadnięty, podkładki podniosły tylko zaczep, grill siedzi wyżej - więc klapa się nie zamyka :/ Oczywiście wróciłem to poprzedniego stanu. A teraz pytanie nie wiem jaki zderzak nabyć żeby pozbyć się szczeliny. Pytam bo nie wiem czy to że te owe lampy (angle eyes) mają na to jakiś wpływ czy poprostu brać pod rocznik i tyle ??? Jak ktoś wie to proszę o pomoc : jaki zderzak i gdzie by można było w miarę cenowo znaleźć choćby przez wysyłkę. Jak ktoś kto jest na tyle miły i ma na ten temat pojęcie i chętny jest pomóc mogę zrobić i wrzucić zdjęcia mniej więcej jak to się przedstawia.

a jakie masz lampy przedliftowe czy poliftowe ??

Nie w tym dziale powinieneś zamieścić takie pytanie

Nie napisałeś z którego roku jest auto i jakie lampy. W przedliftach poliftowe lampy nie układały sie równo ze zderzakiem. Jeśli chodzi o całościowe podciągniecie zderzaka to ja polecam podkleić kawałek gumy(np z detki) na przednia belke. Maske jeśli Ci sie źle domyka wyreguluj bolcem u góry. można go delikatnie wykrecić kontrując podstawe. Tylko pamietaj żeby go wykrecić w rozsadnych granicach. nie fajnie było by gdyby maska otwarła sie w drodze

Edited by lad

Guest Voke Vectra 2.0 TD

Napisałem Vectra z 96 roku przed liftem. Zrobie dziś zdjęcia i umieszczę to będzie wszystko wiadomo, bo szczerzę to nie bardzo się znam na tym wszystkim, dlatego proszę o pomoc, a lampy mam te i dokładnie z tego sklepu --->

Please login or register to see this link.

.

Ponawiam pytanie. Załączam kilka zdjęć, żeby było widać jak to wygląda i nadal proszę o pomoc Drodzy Panowie.

Please login or register to see this attachment.

Pomóżcie.