Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest dawcy1986

wysprzęglik

Recommended Posts

Guest dawcy1986

Witam mam prośbę do osób których też to spotkało, jakiej firmy wybrać wysprzęglik (cena/jakoś) z góry dziękuje i pozdrawiam i jeszcze proszę o podanie orientacyjnych cen

Edited by dawcy1986

Podepnę się pod temat gdyż czeka mnie wymiana wysprzęglika do mojej Viki (X18XE skrzynia F18)

Zacznę od tego iż sprawdziłem ceny w sklepach i są one naprawdę wszelakie, zaczynają się już od 200zł a kończą na 940zł. Po rozmowie z sprzedawcą zaproponował mi wysprzęglik firmy BORG&BACK który kosztuje 317zł natomiast mechanik który robi mi autko odradza mnie zakup tego i powiedział abym zakupił LUK-a który kosztuje 512zł. Po ponownym odwiedzeniu sklepu motoryzacyjnego sprzedawca pokazał mi oba wysprzęgliki i na pierwszy rzut oka niczym się nie różniły (czy trzeba zapłacić za firmę jaką jest LUK). I teraz zaczyna się problem czy zaufać sprzedawcy i zaoszczędzić troche grosza (dodam że zakupuje u niego części już dłuższy czas i naprawde ani razu się na tym nie przejechałem) czy jednak zaufać mechanikowi który podobno wymieniał już w innej vectrze wysprzeglik i na takich tanich firmach się przejechał.

A może ktoś z was wymieniał wysprzęglik jakiejś innej firmy która też jest dobra i za niedużą kasę

z góry dziękuje za pomoc

Hej, Ja wczoraj wymieniałem sprzęgło w Vectrze X18XE1, (tarcze+docisk) założyłem Sachsa natomiast wysprzęglik firmy Akusan za 250 zeta. Narazie chodzi, zobaczymy jak długo

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Znajomy co ma warsztat mi go polecił i powiedział że nie opłaca się przepłacać więc go posłuchałem. Ale na forum są też posty opisujące jak ktoś właśnie się przejechał na takim tańszym więc decyzja należy do Ciebie. Ryzyk fizyk...

I dla tego się zastanawiam czy zapłacić dużo więcej i mieć spokój na dłużej czy coś tańszego i mieć czas na pozbieranie kaski na porządniejszy choć nieraz bywa to różnie może się okazać że ten tańszy może wytrzymać dłużej niż ten droższy

Edited by .Chudy.

Please login or register to see this quote.

jesli mozna to tez sie podepne z tego wzgledu ze mam nowy wysprzeglik LUKa do X18XE skrzynia F18 zakupiony 2,5 roku temu do mojej pierwszej viki ktora nie doczekala sie wymiany

wiec jest mi zbedny a kupilem go za ok 496zl wiec oddam za 390zl i dam gwarancje rozruchowa moge tez wyslac zdjecia podac indeks dla upewnieniasie czy pasuje itp

Please login or register to see this quote.

Dzięki kolego ale już zamówiłem i zapłaciłem. Trochę szkoda, że przepłaciłem ale na pewno komuś go odsprzedasz (za taką cenę to opłaca się że h....)

Edited by .Chudy.