Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
buga58

Listwa gumowo-plastikowa pod zderzakiem przednim

Recommended Posts

Czy listwa o której mowa, a raczej jej brak, może mieć wpływ na drżenie zderzaka przedniego. Zauwazyłem ,że od czasu zgubienia listwy słychać hałas...zderzak wpada w wibracje.Można temu zaradzic bez zakupu tej listwy.Czy w ogóle ma ona jakies znaczenie?

Prawdopodobnie urwałeś jeszcze kołki mocujące zderzak od spodu sprawdź czy są na swoim miejscu

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Sprawdziłem...to blacha stanowiąca osłone termiczna tłumika.Pozdro

Guest JCK-PAJAK

Witam

Nie miałem takiej listwy więc sobie dokupiłem na szrocie i przy zakładaniu okazało się że listwa nie pasuje. Jest trochę jakby za długa około 1-2cm.

Mam vectrę przed liftem, może to listwa z lifta, lub coś ze zderzakiem nie tak, lub samą listwą jakaś lipna. Nie sądzę żebym coś zrypał przy zakładaniu.

W czym tkwi problem??

dociąć sie nie da?

Guest JCK-PAJAK

Nie.

Na obu końcach zderzaka są otwory, w które wkłada, mocuje się listwę i przykręca śrubami.

Jak wcisnę w te otwory i przykręce ową listwę to jej przód(środek zderzaka) zwisa.

Listw musi być naciągnięta na obu końcach żeby się trzymała.

Sądzę, że jest ona z lifta lub została zbyt rozciągnięta.

Nie ma takiej możliwości -jeżeli chodzi o docinacie .Listwa trzyma się tylko w rynienkach a na bokach ma wypustki które wkłada się do zderzaka .Na nie mam przykręconej tylko jest przyczaśnięta lekko nadkolem

Guest JCK-PAJAK

Listwa jest przykręcona na obu końcach, no prawie końcach. Dzięki temu jest ona naciągnięta i trzyma się z przodu. Jak odkręcisz tę śrubę dolną od nadkola zobaczysz miejsce mocowania (przykręcenia) listwy . Jutro jak znajdę czas to zrobię zdjęcia listwy i zderzaka.

Byłem z resztą na szrocie i facet powiedział że to listwa z polifta, niby ma mi ją wymienić jak znajdzie tę dobrą, zobaczymy czy se w kulki nie poleci. :36:

/emoticons/default_ph34r.png" alt=":ph34r:" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ph34r@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_klaps.gif" alt=":klaps:">

Fotki listwy zderzaka przedliftowa

Guest JCK-PAJAK

Listwa zderzaka do polifta