Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest termabud

Lokalizacja bezpiecznika podgrzewania szyb i zapalniczki

Recommended Posts

Guest termabud

Witam.

Przy dosyć sporej prędkości zapaliła się kontrolka poduszek powietrznych oraz przestało działać gniazdo zapalniczki a także podgrzewanie tylnej szyby.Wedle tabeli z bezpiecznikami podgrzewanie tylnej szyby to 3,na miejscu 3 jest kwadratowy ,,przekaźnik,, nie rozpoznaję tam bezpiecznika.Pozostałe są sprawne-sprawdzone wszystkie.Co mogło się stać ? Gniazdo zapalniczki jest mi niezmiernie potrzebne.Proszę o zdjęcia,podpowiedzi gdzie szukać !!

Pozdrawiam

3 - 40A - ogrzewana tylna szyba

37 – 10A - zapalniczka

Please login or register to see this link.

Guest termabud

Dziękuję Kolego,jutro sprawdze i napiszę,a także wyjaśnie co i jak !

Please login or register to see this quote.

w przedlifcie nie ma oddzielnego bezpiecznika od zapalniczki a 37 (jest nieużywany)

zapalniczka jest (z innymi urządzeniami) podpięta pod nr 36

Please login or register to see this quote.

masz racje. zapalniczka jest pod 36 i 37.

Jednakze:

u mnie zapalniczka traci napiecie po wyjeciu bezpiecznika 37, nic nie kombinowane, przewody oryginalnie. sprawdzalem kiedys z ciekawosci.

po wyjeciu 36 zapalniczka ma napiecie. widocznie jakis dziwny przypadek ale tak jest

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest termabud

Wymieniłem bezpiecznik 37 jak Kolega wyżej pisał,był przepalony.Nie mogłem go zlokalizować bo na klapce od bezpieczników nie jest on opisany,nie chciałem też nagrzebać.Zastanawia mnie ta świecąca się poduszka,dlaczego przy ponad 200km/h się zapaliła ? Muszę zastukać na oddział lubuski żeby ktoś podpiął mnie pod komputer.Dziękuję za pomoc raz jeszcze !

P.s

Sprawdziłem wszystkie wizualnie i się pomyliłem,trzeba było go wyjąć i sprawdzić

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Głupota i nauka na własnych błędach !

Edited by termabud