Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
marian16v

nieszczelna klima

Recommended Posts

Witam problem z klimatyzacją jest natępujący,iż niedługo bedzie lato więc postanowiłem nabić klimę, pojechałem do znajomego okazało się że klima pusta więć kolega zaczął nabijać nabił do jakiegoś tam ciśnienia odczekał chwile i okzało się że czynnik ucieka po sprawdzeniu okazało się że czynnik ucieka gdzieś koło filtra kabinowego, jak to naprawić czy trzeba wymontować deskę rozdzielczą czy może jakaś uszczelka pękła prosze o rade.

Guest ozi

najlepiej daj zdjęcia gdzie ja obstawiam szybkozłączki od nagrzewnicy, sa przy grodzi silnika tam gdzie wchodza węże od nagrzewnicy

tego nie widać tylko było słychać w okolicy filtra kabinowego czy trzeba wymontowywać deskę rozdzielczą żeby sie dostać do tej nagrzewnicy????????

tu od góry pod podszybiem

Może lecieć z parownika. Dostaniesz się do niego od kabiny.

a czy ktos też miał coś takiego

Chyba nie obędzie się bez wizyty u klimairza

Guest rodriguez3

Z nagrzewnicy? Przecież w niej znajduje się płyn chlodniczy, to w jaki sposób może tam się znaleść czynnik od klimy? Prędzej sprawdź chłodnice/skraplacz klimy może jakieś żeberka przeciekają...

u klimiarza byłem tylko nie chcem sie wpakowac w kolosalne koszta jak to zrobic samemu???????????

rozbierz schowek pasazera i wszystko co jest w okolo ,obudowe pod silnikiem ale ta większa, jedz na sprawdzenie niesczelnosci-nabija silnik popracuje chwile zajrzą lampka uv i bedziesz mial szybką odpowiewdz tym bardziej jak mowisz ze szybko ucieka-innej metody nie widze

Guest dagastr

Witam, mam podobny problem, z tym że u mnie nieszczelność stwierdzono na wężu , tym takim gumowym pokrytym aluminiową blachą (koszt naprawy + nabicie wycenili na 350 zł , i moje pytanie , czy się orientujecie jakie powinny być koszty naprawy ( wymiany) i czy zna ktoś jakiegoś dobrego klimiarza w okolicach Katowic??

Guest Tom3ek

Please login or register to see this quote.

jeśli potrzebujesz taki wąż nowy to zapraszam do kontaktu, posiadam taki w ciekawej cenie.