Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
mariuszki

Czwarte swiatlo stopu gdzie podlaczyc?

Recommended Posts

Witam wszystkich, dziś założyłem spoiler z Światłem stopu podpielem go pod lampe stopy ale non stop wpienia mnie blad fahrlicht rucklicht. Zapewne jak podlacze do Swiatla stopu na tylnej szybie na srodku to tez bedzie blad pokazywalo co zrobic?

odłącz światło w szybie i podepnij spoiler i po kłopocie

Heh chcialem miec Te dwa Swiatla.Oj nie wiem czy nawet Twoje rozwiazanie cos da bo tam sa zarowki w5w 6szt a w spolierku diody same.A wiadomo co sie dzialo jak zamienialismy zarowki na diody BLAD

blad bedzie wyskakiwal poniewaz masz w 3 swiatlach zarowki oraz diody (one akurat nie przeszkadzaja).

masz modul zarowek wiec powinienes wiedziec ze modul obsluguje:

swiatla mijania 2x55W,

swiatla stop 2x21 (obsluguje 2x swiatlo stop zarowki 21W + 1 swiatlo srodkowe na diodach),

swiatla pozycyjne tyl 2x10W (kombi), 2x(5+5)W (sd, hb).

Please login or register to see this link.

(tu jest temat o module, wszystko opisane - )

zeby nie wywalalo bledu musisz miec podlaczone tylko 3 swiatla stop:

lewa lampa 21W, prawa lampa 21W, srodkowy stop na diodach.

musisz rozpiac srodkowy stop spod szyby i w ta kostke wpiac sie ze stopem z klapy.

Edited by Ravcio1985

ok dzieki juz rozumiem a w ktorym miejscu moge odlaczyc ten stop szyby?pod polka jest jakas kostka czy cos takiego?

przy lampie powinna byc kostka 2 pinowa (czarno-zolty, brazowy). odepniesz wtyczke, wepniesz sie konektorkami (w koszulkach termo) do wtyczki ze stopem ledowym i gotowe

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">. czarno-zolty +12V, brazowy -.

Dobra czyli jest kostka ta odlaczam ja i pod nia stop podpinam i ma juz byc gites.dzieki kolego.Musze jeszcze poszukac montazu silownika teraz na klape bo Ciezka strasznie jest juz i mocno opada.To se zrobie silownik i otwieranie z pilota.

Please login or register to see this quote.

dokladnie.

temat o otwieraniu klapy w sedanie jest na forum.

Jest jeszcze sprawa odlaczylem ten stop z pod szyby tylko mi teraz powiedz jak od strony bagaznika dostac sie do tej wiazki,jak ona jest umiejscowiona pod ta polka w sedanie?nie chce przez srodek polki ciagnac kabla

nie mam sedana.

mysle ze przewody ida gdzies w okolicy lampki bagaznika i do srodkowej lampki.. podalem Ci kolory wie zlokalizujesz ja.

wepnij sie tam kolo lampy 3 stopu, przewody posc spodem od strony bagaznika tak jak ida przewody do lampki. potem bokiem za oslona, przez silownik, i do klapy.

Edited by Ravcio1985

Juz zrobilem odlaczylem pod szyba ta kostke mialez szybko zlaczki scisnelem kable w zlaczce i za polka przy szybie i slupku pod plastykiem i za siedzenie ze nie widac nic.zlaczki schowaly sie w lapce starego stopu i jest git.Bledu nie widac jeszcze bylo.dziekiszukam montazu silownika

ciesze sie ze sie udalo. bledu nie bedzie, no chyba ze zarowka padnie.

w stopie sa diody szybko moze nie padnie,w starym stopie byly zarowki w5w,moze kolega ma gdzies link do montazu silownika szukam 30minut nie widze tego

bo ktos to wrzucil do tuningu optycznego

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

dzieki ale to montaz elektrycznego otwierania a jeszcze potrzebuje montaz silownika np jakiej dlugosci,gdzie przykrecac go iyp zdjecia hehe potrzebne