Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dejvv

prosze pilnie o pomoc:-(

Polecane posty

Gość dejvv

witam mam vectre b 96r. 1.7 isuzu i mam taki problem ze po odpaleniu samochodu przez jakies 2-3sek. swieci mi sie kontrolka od oleju a nie bylo tak wczesniej i nie wiem co sie dzieje a nie chce jej sprzedawac:-( stan oleju jest ok. a kolega mowi ze trzeba sprzedac bo motor sie konczy... prosze zeby ktos pomogl????

Może masz stary olej... Wymieć na nowy i powinno śmigać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość dejvv

olej mam nowy myslalem ze to olej i wymienilem i nadal jest to samo czy to niepokojace czy tak ma byc???

Gość bari

jeśli olej nowy, ilość wporządku to ja bym się zastanowił nad ciśnieniem oleju...może pompa oleju szwankuje?! Takie mam przypuszczenia...ale to lepiej będze jak wypowiedzą się eksperci we viki;) Mimo tego że nie pokazuje błędu to bym podłączyć pod kompa...tylko nie wiem czy rzeczywiście wtedy coś ci pokaże...Pozdr.

Gość joachim552

Wymień sobie czujnik ciśnienia oleju koszt w aso 30 zl więc nie baw się w zamienniki..nie chce Cię straszyć ale jak to nic nie pomoże to raczej panewki lub pompa.....

ja też tak mam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

stało sie to po zmianie oleju. jak wyczytałem czujnik sie troche zasyfił. nic poważnego.

@ bari: 1,7TD Isuzu nie mają komputera, wiec nie ma pod co podpinać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

ja mam dokładnie to samo, zaświeciło się tuż przec wymianą oleju, po wymianie to samo jak u Ciebie 2sek się poświeci i gaśnie, na razie się tym nie martwię bo nie widać nic złego i niema żadnej różnicy

Gość bari

vanstypeks: szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja tak miałem w starej Carinie i przez 2 lata nic się nie działo. Pewnie czujnik siada albo jest zasyfiony przelot do niego .

Nic się nie martw przy tych silnikach to normalne, one tak już mają i nic na to nie poradzisz. Wcześniej poprostu nie zwróciłeś uwagi jak ta kątrolka zachwuje się

Gość dejvv

DZIEKUJE TYGRYSY BARDZO DZIEKUJE NAPRAWDE BO TAK BARDZO KOCHAM MOJA VIKI ZE NIGDY BYM JEJ NIE ODDAL JAK KOLEGA POWIEDZIAL ZE MAM SPRZEDAC TO SIE OBRAZILEM NA NIEGO KOCHAM JA JESTEM BARDZO DO NIEJ PRZYWIAZANY I DZIEKUJE ZE MI POWIEDZIELISCIE CO I JAK POZDRAWIAM

CHCIAL BYM DODAC ZDJECIA MOJEJ VIKI NA TA STRONKE ALE NIE WIEM JAK Z BARDZO BYSCIE ZOBACZYLI W CZYM SIE KOCHAM

hehe dobre dobre az tak to jeszcze nikt nie kochal swojej Viki

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> pozdr dla Ciebie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

niech się cieszy ile wlezie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tylko co będzie jak będzie jakaś poważniejsza usterka???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.