Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest chmielek

brak mocy

Recommended Posts

Guest chmielek

witam jeszcze raz ja z moim problemem wyczyściłem krokowca i egr posprawdzałem na komp i nie ma zadnego błędu a auto podczas jazdy szarpie ,a gdy się rozpędzam to brakuje mu mocy tzw dziura w gazie myślałem ze to czujnik polożenia przepustnicy więc go na chwile odłączyłem i się przejechałem było 1000razy gorzej i w dodatku zapaliły się od razu kontrolki od TC i ABS a gdy spowrotem podłączyłem kostkę od tego czujnika to kontrolki zgasły. Czy wogóle ten czujnik jest jakoś powiązany z TC i ABS ?? bo wczoraj jak jechałem autem to po raz pierwszy zapaliły mi się te dwie kontrolki a tego czujnika nie odłączałem?? proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

z tego co wiem (z innych tematów) to spróbuj wymienić świece na oryginalne GM chłopakom na szarpanie pomagało ... wpisz w wyszukiwarkę ,,szarpie" i Ci wyskoczy od groma tematów. pozdro

Edited by wierzba

wpisz w profil jaki masz silnik bo wróżki drogo sobie liczą

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

kable i świece w jakim stanie?

LPG obecne (jakie)?

Edited by zubek73

Guest chmielek

witam 2.0 16v przewody i świece wymienione na nowe gaz sekwencja tez po wymianach filtrów i regulacjach i na benzynie i gazie dzieje się to samo dziś wymienilem jeszcze czujnik polozenia wałka rozrządu i też nie pomogło

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> normalnie jak jade i chce się rozpedzić to czuje ze cos go trzyma i po chwili puszcza i jedzie normalnie mam przejechane 210tyś