Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Wasyl

KIerownica

Polecane posty

Właśnie odkryłem,że jak jadę po nie równościach typu kostka czy płyta z otworami,to coś mi brzęczy.Starałem się to zlokalizować i wychodzi,że ten delikatny pogłos jak by uderzanie dwóch blaszek dochodzi ze steru.Nawet jak puknę w kierownice to tez go słychać.Wrażenie jak by coś się poluzowało czy odkręciło.Czy miał ktoś może podobny przypadek ?

A możne po prostu ktoś wie co to za lekkie brzęczenie,tak jak pisałem jakby dwie blaszki czy metalowe elementy się uderzały przy większych nie równościach.

mam dokładnie tak samo :/

zdejmowałem obudowę kolumny i w miejscu tzw. "jabłka" nie widzę luzu, prawdopodobnie głębiej pod tą harmonijkową obudową coś dostało luzu

czy tam jest krzyżak? to jest to ze zdjęcia nr 13? prawdopodobnie można to kupić. czy ktoś rozbierał kolumnę i mógłby się pochwalić zdjęciami?

jak odkręcić lewą śrubę trzymającą kolumnę czy ją rozwiercić? jak się dostać do tej trzeciej środkowej w głębi?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

u Ciebie może to być łącznik kolumny znajdujący się przy podłodze taki z dwoma krzyżakami tam też lubi być luz ale ja mam wymieniony i tam dużego luzu nie mam

Ehh ... Chyba będę musiał podjechać do mojego nadwornego mechanizatora niech sprawdzi co tam jest nie halo :22:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.