Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
wojtas89

Sciąga w prawo

Polecane posty

Witam . mam mały problemik . mianowicie z sobotę odebrałem auto od gazownika pojechałem założyć oponki nowe uzywane hehe . ale w dobrym stanie i na wieczór lece trasa i zauważyłem że po puszczeniu kierownicy ściąga auto w prawo i to dość solidnie . trasa z wrocławia do oleśnicy na 2pasmówce zakręt zebrała mi viki sama tak ściąga w prawo . bym mógł obwiniać opony ale mianowicie zauważyłem dodatkowo że żeby jechac prosto muszę ciagnąć kierownice z 3 - 4 cm w lewo . puszcze to się prostuje i auto zaczyna lecieć w prawo . więc winie siebie iż wpadłem w jakąs dziurę i chyba coś poszło w zawieszeniu . a auto kupiłem i wiem że miało całe zawieszenie robione i ustawianą geometrie przed zimą br.

Miał może ktoś kiedyś podobny problem . wypstykałem się z kasy Przez podtlenek LPG i teraz nie mam zbytnio na naprawy a jeździc trzeba . nie chce tylko żeby się coś bardziej zje***o

zbieżność trzeba sprawdzić - jak pożałujesz na to kasy to zapłacisz za opony....

chyba że kola źle wyważone ale jak piszesz o tej kierownicy to wychodzi że to niby nie wina opon

zmienic opony tyl na przod

od tego sie zaczyna i pisano juz o tym

Gość ozi

mnie ściagfało na letnich na zime zmnieniłem na zimówki i prosto teraz znowu zmieniłem na letnie łyse troche i ściaga wina opon nawet zamieniałem koła i to samo mysle albo jakies opony dziwne albo mało powietrza albo jak wyżej pisze zubek źle wyważone koło

U mnie tak bylo jak jedno kolo bylo zle wyważone.

to ja wiem .sprawdzę z tymi oponami jesczze . ale podejrzane mi jest bo wg mnie trzymając kierownicę prosto powinno się jechać prosto a jak się ją puści to powinna się skręcać i ściągać auto . a u mnie właśnie nie wiem czy nie rozwaliłem czegoś w zawieszeniu bo jade prosto ja mam kiere w lewo skręconą a jak jest prosto sama z siebie to auto zkręca w prawo

Gość Prozacc

podepne się pod temat...

na zimówkach nie było problemu... teraz na letnich jest...

koła wyważone... zbieżność i geometria zrobiona... gdzie dalej szukać?

Gość Barthez83

Jeśli mogę doradzić to macie problemy z oponami,jak sami piszecie na zimówkach dobrze na letnich lipa.Geometria w aucie nie zmienia się po założeniu innych opon.Rada zamienić koła stronami z przodu nie patrząc na kierunkowość opon jezeli samochód zacznie ściągać w drugą stronę pozbyć się opon.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

tylko dziwi mnie ten układ kierowniczy . no cóż zobacze co z tymi oponami ale teraz niestety viki stoi bo coś padło i nie jedzie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sprzęgło , skrzynia lub mechanizm różnicowy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość Barthez83

to nie jest wina układu kierowniczego,jeżeli puścisz kierownicę to powinna stać prosto i auto powinno jechać prosto.Jeżeli w czasie jazdy masz skręconą lekko kierownicę w którąś ze stron to trzeba ustawić ją na zbieżnośći a jeśli auto ściąga a ty utrzymujesz kierunek jazdy na wprost utrzymując lekko kierownicę skręconą to normalna sytuacja i zrób te próby o których wcześniej pisałem.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

auto jak kupiłem miało wymieniane zawieszenie przed zimą i geometria była ustawiana w zakładzie , który ma najlepszy i najnowszy sprzęt w okolicy i naprawdę robią to bardzo dobrze i auto jechało prościutko więc to pewnie wina tych używanych opon co kupiłem . no ale narazie prób nie zrobie bo Viki stoi a nie jeździ

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> musze ten przegub zrobić 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.