Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Kirek09

Listwy przedniej szyby

Recommended Posts

Guest Kirek09

Jak wyciągnąć te listwy co są po obu stronach przedniej szyby? Bo mam tam rudą, więc chciałbym to wyciągnąć i odnowić, chyba że można to gdzieś dostać...

Guest zolty

Please login or register to see this quote.

sprubój ciagnąc do siebie ja u siebie tak zrobilem i zeszła łatwo , moze byc tak ze sklei sie zbrudem z jednej strony tak miałem bylo cieszko ale zeszło jakos.

Guest bobek358

No właśnie a idzie to kupić? bo mi tez ruda ją konsumuje.

Taaak. Ja własnie rozwiazalem ten problem. w sklepie chcieli 110 zł za sztuke !!! Kupiłem tu na forum od jednego klubowicza w bdb stanie za 60zł obie sztuki.

Co do demontarzu: otwierasz maske, drzwi i ciagniesz do góry. To jest na wcisk. Taka rynienka wchodzi w blache.

Ja u siebie wymieniłem i jest malina

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Pozwodzenia.

w aso sam wymieniałem lewą strone koszt około 110pln

Lepiej poszukać używek na forum

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ja rok temu kupiłem chyba za 40 zeta komplet od kogoś z VU.

Guest typol

Kupiłem nową u Stachowiaka za 109 zł. Zdemontowałem starą i była przyklejona (szyba była wymieniana), nową też kleić czy wystarczy wcisnąć?

zależy jak była przyklejona. Chodzi mi o to żeby nie ciekło teraz.

Guest rafal99

Koledzy, rozumiem że mówimy o listwach z boku? Ja mam problem z rudą pod listwą na górze przedniej szyby. Była wymieniana i już wtedy mi powiedzieli, że była rdza, ale zabezpieczyli i jest dobrze. Okazuje się, że nie do końca, bo jednak widać tam rudą. Ta listwa wygląda mi na przyklejoną, zerwać to na siłę? Będzie się dało przykleić z powrotem, czy szukać innej?

Szczerze mówiąc ta rdza pod listwą mnie załamała, z każdej strony atakuje

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

no musisz podciągnąć ją do siebie

ona jest na wcisk (jak pióro/wpust)

najlepiej zdemontuj ją, wyczysc rdzę, zabezpiecz przed rdzą i zamontuj listwy spowrotem

jeśli zauważysz, że rdza "pcha ci się pod szybę" to jak dasz rade doczyscic to czysc, a jak juz nie obejdzie sie bez demontażu szyby - to wołaj fachmanów - niech zdemontują szybę wyczyszaczą rdzę i zamontują szybe

gdyż wybulenie rdzy pod szybą, prędzej czy później spowoduje jej pęknięcie

ja mam ten sam problem, kurde czyli poważna sprawa, u mnie tyle co ruda wywala tę listwę do góry (sama listwa juz się rozkleja na 2 "od środka" przez rudą) heh tak że jej juz wepchać nie można po wyciągnięciu

WITAM ,CZY MA KTOS Z FORUMOWICZOW DO SPRZEDAZY W DOBRYM STANIE -LISTWY BOCZNE NA PRZEDNIEJ SZYBIE DO VECTRY B ?