Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krzysiek_G87

Obniżenie Vectry A

Polecane posty

Gość Krzysiek_G87

Witam, mam pytańko jak obnizaliscie swoje vectry i o ile ? (jak mozecie zalaczyc jakies fotki)

i pytanie odnosnie zestawow amortyzatory + sprezyny z allegro (ta technika ,mts) czy sa dobre ?

pisz do maciek13823 ode mnie z oddziału - on obniżał VA (chyba TaTechnix'em czy jak to sie tam nazywa

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Ja mam obnizone -40 na samych sprzezynach i amorki bilstein b4 gazowe.Tak to wyglada:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Zigi a nie przypadkiem gazowo olejowe?

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Maciek posadził -40 ale d*** siedzi nisko i niewiadomo dlaczego przód wyzej . i jakos to głupkowato wyglada

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Z tego co widzialem to gaz tylko.

Nie ma amorów gazowych. Są albo amory olejowe, albo olejowo-gazowe, potocznie nazywane gazowymi

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam obniżone o -40 samymi sprężynami"jamex" amortyzatory mam seryjne i tak to wygląda masz tu poruwnanie przed i po ogólnie nie polecam TA TECHNIX MTS tych firm są kiepskiego wykonania i dość miękkie jak na sportowe sprężyny

Edytowano przez maciek13823

a myślalem, że masz tatechnix

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> coś mi się pomyliło

a tego jamexa przyciąłeś ?

Gość Krzysiek_G87

a jaka cena tych sprzyn jamexa ? i z kad mozna zamowic ? allegro czy strona ich ?

szukaj na allegro

Gość Dzwiedz19

ja mam -40mm MTS amortyzatory i sprężyny i jak narazie bardzo dobrze sie prowadzi

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

nie ciąłem

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

a tu masz link gdzie je kupiłem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Ja mam springi Irmscher -35 ( mizeszlo auto ok 40 z dol) do tego amory ta technix....

Jezeli bym mógł kupić inne amory o skróconym skoku to bym teraz na bank kupił inne, jednak zatą cene nie mozna oczekiwac cudów (ok 400 zł komplet)...

Gość Pawcio1990

mam maly problem z zawieszeniem bo kupilem sprenzyny i amorki mts i auto bardzo nisko siedzi i nie wiem jak go podnies do gory o 2-3 cm wie ktos moze jak to zrobic i na czym???????????

to trzeba było kupic zawieche orginalną a nie obnizac. eraz masz komplet czyli na tych amorach nic juz nie zrobisz wyzej. Trzeba bylo kupic springi od Vectry GT -20 mmi seryjne amory. Wiadomozejak sie kupuje zawieche -40 tosiądzie i to duzo...

Napisano (edytowany)

Pomocy, potrzebuje informacji jaka jest dolna śróba mocująca tylny amortyzator, kupiłem zawieszenie i okazało sie, że średnica tuleji jest za duża ma 15 mm a śróba 10 mm, czy to mozliwe, że w Vectrach były dwa rodzaje 10mm i 15 mm bo sprzedawca idzie w zaparte ze zawsze sprzedawał 15 mm i nikt mu nie zgłaszał problemów

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez Michal1987

Ja juz mu problemów nie robilem bo od jednego sprzedawcy dostalem amory na przod od astry i musiał wymieniac, z tyłu są 10 mm średnicy i w ogóle te tulejki co oi mają w amorach są za szerokie, dlatego ja w te tulejki w amorach wbilem tulejki co mialem w starych aorach, tylko tokarz mi je delkiatnie liznął po zewnętrznej stronie bo nie chciały wejsc w te nowe w amorach.

Napisano (edytowany)

To ładnie, zobaczymy, facet wysłał mi podobno już właściwe, czekam aż dojdą, ale tak jak myślałem, że to 10 mm powinno być

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Dzięki

No i facet przysłał właściewe amory na tył, wszystko elegancko pasuje i jest to tuleja 10 mm.

edytowany w celu nie pisania dwóch postów pod sobą

Edytowano przez Michal1987

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.