Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dekoder26

wyciek płynu chłodniczego

Polecane posty

Gość dekoder26

Witam serdecznie! A ja mam taki o to problem z wyciekiem płynu chłodniczego. Jakis czas temu zauważyłem tzn komputer mnie poinformowal, ze brakuje płynu chłodniczego. Sprawdzam komp nie oszukiwał zgadza sie. Dolalem i ponownie po przejechaniu kilkunastu km ten sam komunikat. NO to ja pod auto patrze jest wyciek. I tak naprawde moglbym juz skonczyc na tym bo nikt nie potrafi ustalic skad ten wyciek. Viki 2.5l V6 nic nie widac nie mozna praktycznie nigdzie reki wlozyc. Leci gdzes pomiedzy kabina a tylem silnika w okolicach nagrzewnicy tyle tylko ze tam akurat mozna cos dojrzec i jest suchutko. Plyn splywa gdzies po tylnej czesci silnika i dostaje sie na rozne czesci rozplywa sie na dwie strony w okolicach juz kol jezdnych. Zaden z mechanikow ani gazownikow nie jest w stanie ustalic przyczyny wycieku. Wycieka tylko do pewnego momentu w zbiorniku zostaje jeszcze minimalna ilosc i tak jezdze sobie bo co mam zrobic. Plyn ktory wycieka (nie zawsze tylko czasami) jest zimny chociaz silnik jest rozgrzany. Myslalem ze to z nagrzewnicy z weza powrotnego wymienilem ten odcinek razem z ta tzw szybkozlaczka i nic nie pomoglo. Gazownicy wymienili mi trojniki na aluminiowe i dalej nic. Dramat i tyle. Pozdrawiam i napiszcie jak mieliscie podobny problem i jak sobie z nim poradziliscie.

poszukaj w okolicy zaworu trójdrożnego (znajdziesz na forum co to takiego)

Zubek73 ma rację tutaj poczytaj a tyle kosztuje i tak wygląda:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Gość dekoder26

Mieliście racje! dzisiaj w końcu zauważyliśmy wyciek wspólnie z moim przyjacielem mechanikiem po mojej sugestii i oczywiście waszej pomocy na forum, że przyczyną wycieku jest zawór trójdrożny. Wielkie dzięki za pomoc i serdecznie pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.