Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Emson.Vectra

Problem z wycieraczkami

Polecane posty

Gość Emson.Vectra

Witam forumowiczów!, jestem nowy i mam pewien problem z pracą wycieraczek. Po włączeniu w żaden sposób nie chcą się zatrzymać. Na pierwszym stopniu działają z częstotliwością jak na drugim. Drugi i trzeci stopień działa tak jak powinien, ale cóż z tego jak nie da się ich wyłączyć. Czytałem forum i wydaje mi się, że to wina multimetru. Chciałbym się Was zapytać co o tym sądzicie? Z góry dzięki, pozdrawiam

Zacznij od sprawdzenia przekaźnika (R124) w skrzynce bezpieczników i silniczka wycieraczek (styków). Nie sądzę, żeby to był wina multitimera.

mam tak samo u siebie ale nie wiem od czego to wina. jak zrobi sie cieplej to sprawdzę przekaźnik i styczniki od silniczka i jak coś będe wiedział to napisze. Powiem Ci tylko tyle że kolejnym objawem jest to że wycieraczki przestały działać na 1 biegu, tzn nie wracaja do wyjścia wyjścia poczatkowego.

czytałem że takie objawy dają własnie wytarte styczniki na silniku i tam bedę szukał pierw

przekaznik, multimetr, manetka

Edytowano przez Ravcio1985

Gość Emson.Vectra

Dzięki za podpowiedzi

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> jak naprawię to napiszę co się popsuło.

Gość kbmaly

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Witam! Niedawno miałem podobną sytuację. Na pierwszym biegu w ogóle nie działały i jeździłem tak przez pół roku bo się przyzwyczaiłem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Następnie zaczęły fiksować całkowicie, czasem działały czasem nie a w którym momencie wyłączyłem to stawały. Pojechałem na szrot kupić manetkę (czy jak to się nazywa?) od wycieraczek. Po zakupie (30PLN) podjechałem do domu, żeby wymienić. Odkręciłem osłonę kierownicy i oczom moim ukazała się wypięta z jednej strony ta kostka od manetki. Wpiąłem jak być powinno i wszystko hula jak ta lala, a manetkę mam w zapasie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez kbmaly

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Co do nie zatrzymywania się to może być przekaźnik. Ja miałem tak z długimi światłami ze nieraz po włączeniu nie dało się ich zgasić, pomagało uderzenie w przekaźnik

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> (styki sie sklejały) Wymieniłem i jest spokój.

Gość Emson.Vectra

U mnie zawinił przekaźnik, wymieniłem i hula jak złoto. Dzięki za podpowiedzi :29:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.