Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość komanch

lokalizator GPS ze zdalną kontrolą pojazdu

Polecane posty

Gość komanch

Poważnie zastanawiam się nad zakupem tego wynalazku. Rozmawiałem ze sprzedawcami, odpowiedzieli na nurtujące mnie pytania, jak dla mnie to fajna sprawa. Link do urządzenia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

.

Ktoś ma coś podobnego może już zamontowane? jakieś opinie?

A czemu ma to sluzyc?

Gość komanch

Jak dla mnie to głównie zabezpieczenie w razie kradzieży, oraz czasem sprawdzenie gdzie np jeździ żona

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Z zona pewnie zadziala

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Z kradzieza - nie wiem. Zakladam, ze kumaci zlodzieje korzystaja z ogolnie dostepnych i wielokrotnie tanszych zagluszaczy. I wtedy nic po takim lokalizatorze.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jak masz problemy z żoną to z nią porozmawiaj a nie kupuj pierdół .

A ja zakladam ze kumaci zlodzieje nie przyjda z walizka sprzetu zagluszajacego po Vectre B.

Po przeczytaniu opisu i obejrzeniu filmiku z dzialania owego urzadzenia stwierdzam ze oba sa ze soba niespojne.Np czasy reakcji po wyslanie smsa.

Urzadzenie swoje kosztuje i montowanie go w aucie tej wartosci jak VB mija sie z celem.

Lepiej moim zdaniem zainwestowac w dobre AC.

Edytowano przez Slawek

Sam pomysl bardzo dobry, ale jak na wartość naszych autek troche niewspółmierna cena. w droższych autkach czemu by nie.

Ja mam taki bajer w służbowym aucie. U nas nazywa się to zarządzanie flotą i ma pomagać rozliczać koszystanie z auta w celach prywatnych. Oczywiście jednocześnie poprzez www można obejrzeć aktualną pozycję auta jak i wszystkie poprzednie trasy jakie wykonało. Obsługuje to firma zewnętrzna, od której dzierżawisz sprzęt. Miesięczny koszt takiej zabawy to ponoć 200-250 zł.

Pozdrawiam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tansza opcja bedzie powiadomienie GSM koszt ok 500,- dzialanie podobne tym bardziej ze teraz sieci komorkowe maja w ofercie likalizacje numeru. Koszt w plusie 100,- na rok (doladowanie simplusa). Masz mozliwosc wysylajac smsa unieruchomic auto jak cos sie dzieje z autem tez dostajesz smsa.

Gość komanch

Jeśli chodzi o koszty miesięczne, to w moim przypadku wyniosą one 0zł (mam do dyspozycji opłacaną kartę Iplusa), tak że tu nie ma problemu.

Jedyny koszt to jednorazowy koszt urządzenia.

Nie zgodzę się z tym, że lepiej sie wyjdzie kupując AC, albo tym bardziej że nie warto tego ładować do aut typu vectra (bo to niby za tanie auto).

AC po roku znika, tutaj sprzęt mam na zawsze.

wszystko ma swoje plusy i minusy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> jakbys kupil to zamontuj tak aby zona nie widziala

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość komanch

Zagłuszacz jedynie spowoduje brak komunikacji z urządzeniem. Jeśli będzie włączona opcja odcięcia paliwa i elektryki żaden zagłuszacz tego nie przywróci.

A jak spowodujesz zdalnie odciecie paliwa i elektryki?

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość komanch

W momencie opuszczania auta uruchamiam tryb "pilnuj auta", czyli do mojego powrotu i wyłączenia "pilnowania" dopływ jest odcięty.

Czytaj "immobilizer".

Też kiedyś myślałem nad takowym urządzeniem, czyli lokalizatorem GPS. Szybko ochłonąłem po cenie urządzenia. Myśl przeszła ponownie po zakupie VC, ale nie lokalizator gps ale powiadamianie gsm - koszt około 250zł a w moim przypadku to i bym się pewnie w stówce zmieścił :)Również szybko z tego zrezygnowałem, bo na szczęście nawet alarmu w niej nie mam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">. Wychodzę z założenia że Opli nie kradną

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> a jeśli nawet to trzeba mieć pecha (obym go nie miał). Mam AC i to starczy.

Swoją drogą najlepszym zabezpieczeniem przed kradzieżą jest zabezpieczenie własnej roboty, tj. np. jakiś lewy wyłącznik zasilania odpowiednich podzespołów (najprościej pompy paliwa). Coś alla immobilajzer tylko własnej roboty a nie fabryczny. Drugie rozwiązanie to zwykły kurek na przewód paliwa (wychodzisz z auta i zakręcasz paliwo - samochód znajdziesz w promieniu 200m). Prawdziwy złodziej jak nie uruchomi silnika do minuty to olewa auto i idzie obok po inny wóz. Oczywiście wszystkie te zabezpieczenia zawodzą w przypadku wsadzenia auta na lawetę. Jednak podkreślam, że opli nie kradną

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">:D

Gość komanch

hehe, szczerze to doszedłem to takiego samego wniosku i robie jutro ukryte zabezpiecznie/odcięcie

Ja mam

w samochodzie i jest ok. Oczywiście w dobre ubezpieczenie również zainwestowałem. Ostrożności nigdy za wiele.

Ja korzystałem z lokalizatora Alfatrack, a raczej korzystał mój teść, który miał problemy z pamiecią i zdarzało sie ze sie gubił. Urządzenie spełniało swoja rolę. Po śmierci teścia jakoś nie korzystałem z urządzenia ale pewnie też nadawało by sie do lokalizacji auta.

Miałeś cos takiego?: www.sklep-seko.pl/?pages=alfatrack/kategoria S-200 czy S-300?

Na kradzież to bezsensowny pomysł, bo złodziej to po prostu wyłączy.

S-200, kupiłem go tu: www.alfatronik.com.pl/alfatrack-mini-lokalizator-gps-alfatrack-200-platforma-p-894.html zastanawiałem się też nad S-300 ale w sumie to one się dużo nie różnią.

Edytowano przez bergani78

A ja polecam taki

, znany i dobry wykonawca.Korzystam z niego od roku i naprawdę jestem bardzo zadowolony.

Ciekawe po co kontrola żony he:) a tak poważnie to chyba głównie ta kontrola jest sprawdzana przez firmy, mój znajomy jest handlowcem i w każdym samochodzie mają GPS- szef kontroluje i nie może sobie w prywatnych celach jeździć.

Witam

Pozwolę sobie odgrzać temat, mam nadzieję, że ktoś pomoże 😀. Niedawno zakupiłem VC, która stoi pod chmurką. Wiem, opli nie kradną, ale chciałem się dopytać czy ma sens coś takiego: 

Myśl moja byłaby taka, aby to gdzieś ukryć. Karta SIM z virgin, gdzie stosunkowo są tanie zasilenia

Dziękuję za poradę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.