Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tomekmvt

Tyrkotanie na zimnym silniku

Polecane posty

Gość tomekmvt

Panowie mam maly problem gdy odpale zimny silnik to z silnika wydobywa sie taki dziwny odglos tak jakby cos bylo niedokrecone tyrkocze tak, ale gdy w tym momencie wdusze sprzeglo do konca to ten odglos ustaje i jest wszystko ok dodam ze tak sie dzieje jak samochod chodzi na wolnych obrotach w czasie jazdy tego nie zauwazylem . Dzieje sie tak tylko na zimnym silniku co to moze byc? No i dziwna sprawa ze jak wcisne sprzeglo to odglos zanika . A i jeszcze jedno , jak odpale zimny silnik na dworze jest okolo 2 st to dymi mi na bialo dosc mocno az do rozgrzania sie silnika tak okolo 5 minut czy to jest normalne? Po tym czasie nic nie kopci prawie nie widac zadnego dymku .

Edytowano przez tomekmvt

1. łożysko oporowe sprzęgła może mieć dość, ale poszukaj tematu o terkotaniu w skrzyni.

2. W tej temp. jak dymi to normalka. Jeżeli nie ubywa płynu chłodniczego to ok.

Gość tomekmvt

Jakby to bylo lozysko to ile kosztuje orjetujecie sie ? No i dziwne ze to wystepuje tylko na zimnym silniku jak odpale z rana po nocy na razie nie wiem czy ma na to wplyw temperatura otoczenia bo uzywam samochod od 2 tygodni wiec rano jest jeszcze zawsze zimno.A i jeszcze jedno u mnie temperatura maksymalna silnika to jakies 83 stopnie czy to normalne czy cos z termostatem nie tak?

Edytowano przez tomekmvt

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.