Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wma

listwa na tylnej klapie w kombi

Polecane posty

Gość wma

Listwa plastikowa na tylnej klapie w kombi nie trzyma mi się z najlepiej. Niektóre zaczepy są chyba połamane. I tu mam pytania. Jak zdejmuje się tą listwę wyrywa na tzw. chama? Czy jest możliwe że połamane są nie zaczepy a sama listwa? Czy można dokupić zaczepy do tej listwy?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

wydaje mi się, że z zaczepami będzie problem... najlepiej jakbyś poszukał takiej listwy na szrocie całej z zaczepami. Nigdy nie demontowałem takiej listwy ale najlepiej jakbyś zdjął tapicerkę z klapy i zobaczył jak to jest zamontowane, obejrzysz i ocenisz w jaki sposób to ew. wyjąć.

Ja demontowałem co prawda z Zendera ale zaczepy są napewno takie same. Listwa siedzi na 4 spinkach, którą to montuje się na wcisk a zdjemowałem ją delikatnie ciągnąc do siebie. Spinki do dostania w ASO koszt śmieszny. Nie trzeba ściągać żadnej tapicerki wszystko się robi od zewnątrz. Nr GM spinki 09 135 506

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Gość wma

Napisz jeszcze czy przy zdejmowaniu jest ryzyko uszkodzenia samej listwy, a właściwie jakiś zaczepów na niej, bo przecież ten zaczep który pokazałeś też musi się jakoś czepiać listwy. Chodzi mi o to czy przy zdejmowaniu tej listwy bardziej wytrzymała jest listwa czy spinka? Po prostu prawdopodobnie nie trzyma mi jeden zaczep i nie wiem czy warto to ruszać, bo jak zacznę wyrywać to połamię resztę i wtedy to już będzie lipa całkowita.

Ryzyko to zawsze istnieje.. Na pewno na siłe nie ciągnij tej listy żeby nie pękła. Odegnij ją z wyczuciem z jednej strony i pomóż sobie płaskim szerszym śrubokrętem wyczepić ją z zatrzasków(są w pionie). Analogicznie zrób tak z resztą spinek.

Gość wma

Popróbuje dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.