Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Brujah

CB- Omega

Recommended Posts

Guest Brujah

Witam szukam radyjka do mojej Viki wiadomo łatwiej o drogę w obcym mieście, pomóc łatwiej, korki nie są problemem etc. etc.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">, zawinąłem się więc ostatnio do mądrego sklepiku z radyjkami gdzie miły pan polecił mi CB marki "Omega" polecając je jako radio dobre ze średniej półki do tego antenę Midland i całość wycenił na około 450 PLN. I mam pewien dylemat do radyjko fajne rozmiarami nieco większe niż Alan 102, ale jako kompletny laik w dziedzinie CB nie kojarzę tej marki może ktoś coś słyszał i wie czy warto kupić czy szukać w tej cenie czegoś innego??

jest u nas w klubie taki he_niu u którego możesz złożyć zamówienie na sprzęt CB

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> powinieneś być zadowolony

Ja mam Omegę od ponad roku i jestem z niej bardzo zadowolony, bardzo dobre filtry - lepsze od unidena czy presidentów - dobre nadawanie, radyjko z podsłuchem dwóch kanałów, zmianą kanałów w gruszce, dwa rodzaje podświetlenia, Squelch, Rf-gain, Mic-gain, ogólnie działa bardzo dobrze, u mnie razem z antenką alan9, jestem z radyjka zadowolony, a co do cent, to nie pamiętam ile dałem. Kupione oczywiście u he_niu w atrakcyjnej cenie ze zniżką

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam Użytkuje omegę w Vb, w Vc mam starego herbatnika. Omega spisuje sie bardzo dobrze za..........ste fultry. Wycinaja wszystko. Nadawanie i odbiór ok. Z czystym sumieniem mogę polecić.

tez posiadam omege. Nie mam zaadnego doswiadczenia z innymi radyjkami, bo omega to moje pierwsze radio, ale nie mam zamiaru go zmieniac na nic innego - jestem zadowolony.

BTW Panowie jak macie ustawione pokretla ?

Edited by alen59

sq max w lewo rf na pozycji najczęściej godziny 15 mic gain na godzinie 14

to bardzo dobre radio ma super filtry ja radyjko polecam mialem okazje pojezdzic troche z tytm radiem

Guest hajp

Witam

Rok męczyłem się z Alan 42 Multi ,no nie powiem miałem bardzo dobry podsłuch silnika pompy wspomagania , po zmianie na radyjko jak w temacie jest bardzo dobrze ( filtruje wszystko )