Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Brujah

CB- Omega

Polecane posty

Gość Brujah

Witam szukam radyjka do mojej Viki wiadomo łatwiej o drogę w obcym mieście, pomóc łatwiej, korki nie są problemem etc. etc.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">, zawinąłem się więc ostatnio do mądrego sklepiku z radyjkami gdzie miły pan polecił mi CB marki "Omega" polecając je jako radio dobre ze średniej półki do tego antenę Midland i całość wycenił na około 450 PLN. I mam pewien dylemat do radyjko fajne rozmiarami nieco większe niż Alan 102, ale jako kompletny laik w dziedzinie CB nie kojarzę tej marki może ktoś coś słyszał i wie czy warto kupić czy szukać w tej cenie czegoś innego??

jest u nas w klubie taki he_niu u którego możesz złożyć zamówienie na sprzęt CB

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> powinieneś być zadowolony

Ja mam Omegę od ponad roku i jestem z niej bardzo zadowolony, bardzo dobre filtry - lepsze od unidena czy presidentów - dobre nadawanie, radyjko z podsłuchem dwóch kanałów, zmianą kanałów w gruszce, dwa rodzaje podświetlenia, Squelch, Rf-gain, Mic-gain, ogólnie działa bardzo dobrze, u mnie razem z antenką alan9, jestem z radyjka zadowolony, a co do cent, to nie pamiętam ile dałem. Kupione oczywiście u he_niu w atrakcyjnej cenie ze zniżką

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam Użytkuje omegę w Vb, w Vc mam starego herbatnika. Omega spisuje sie bardzo dobrze za..........ste fultry. Wycinaja wszystko. Nadawanie i odbiór ok. Z czystym sumieniem mogę polecić.

tez posiadam omege. Nie mam zaadnego doswiadczenia z innymi radyjkami, bo omega to moje pierwsze radio, ale nie mam zamiaru go zmieniac na nic innego - jestem zadowolony.

BTW Panowie jak macie ustawione pokretla ?

Edytowano przez alen59

sq max w lewo rf na pozycji najczęściej godziny 15 mic gain na godzinie 14

to bardzo dobre radio ma super filtry ja radyjko polecam mialem okazje pojezdzic troche z tytm radiem

Gość hajp

Witam

Rok męczyłem się z Alan 42 Multi ,no nie powiem miałem bardzo dobry podsłuch silnika pompy wspomagania , po zmianie na radyjko jak w temacie jest bardzo dobrze ( filtruje wszystko )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.