Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

swiruss

uchwyt na napoje TYŁ

Polecane posty

Czy ktoś rozbierał wysuwaną półeczkę na napoje pod tylną kanapą ? Zahaczyłem ją reklamówką i trochę ciężko się wsunęła a teraz się nie wysuwa

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Szkoda jej bo fajna była

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ktoś ją rozbierał ? podpowie jak ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wkład uchwytu na napoje jest wsunięty w kieszeń, aby go wysunąć musisz nacisnąć dwa zatrzaski od spodu kanapy. Jak wysuniesz wkład to możesz go próbować rozebrać.

....a jak podniesiesz kanapę to nie jest dostępna od spodu?

W razie czego:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Wlasnie pytanie czy udalo sie komus ja wstawic?

Ja tez mam taka, tylko tak sobie ogladalem, ze trzeba by chyba kanape ciac?

Gdzieś juz o tym było - kanapa pod uchwyt jest specjalnie przygotowana (katalogowo inna). Pewnie i zwykła da się przystosować ale chyba na forum nie ma gotowego przepisu.

Ja wstawiłem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kupiłem zdezelowane siedzenie na allegro i przełożyłem. Wydłubałem wkład z dawcy, wyciąłem dziurkę w moim siedzeniu, wkleiłem wkład na kleju polimerowym, wciąłem dziurkę w tapicerce, wszyłem listwy zabezpieczające i gotowe

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Czas wykonania 2 h

Możesz wstawić jakieś fotki jak to wygląda od wewnątrz.

Na allegro można kupić sam ten uchwyt (kasetę całą) czy coś do tego jest potrzebne?

Wklejać nie ma czego bo po zamontowaniu już nic ciekawego nie widać. Całość składa się z dwóch elementów tj. kasety z uchwytami , którą możesz kupić na Allegro oraz elementu, w który wsuwa się kaseta. Fabrycznie element ten jest zalewany w piance, z której zrobione jest siedzenie. Ja wyciąłem go z siedzenia dawcy i oskubałem z pianki. W moim siedzeniu wyciąłem otwór i wkleiłem ten element. Dodatkowo do tapicerki siedzenia przy dłuższych krawędziach otworu przyszyte są plastikowe listwy, które wchodzą pomiędzy kasetę i element zalany w siedzeniu. Uniemożliwiają one wysuniecie się tapicerki i zapewniają jej odpowiednie naciągniecie. Najbardziej czasochłonnym zajęciem był demontaż zaczepów mocujących tapicerkę do konstrukcji siedzenia, aby dało się ją zdjąć z przodu siedzenia.

Nie sądzę aby udało Ci się kupić kasetę razem z elementem z siedzenia osobno tzn. bez całej kanapy. W sumie przy zakupie z kanapą maiłbyś wszystkie elementy oraz miałbyś się na czym wzorować. Ja za kanapę z uchwytem zapłaciłem 50 zł + 20 zł wysyłka. Kupiłem na Allegro całe siedzenie za 100zł ale na drugi dzień zadzwonił pracownik informując mnie, że kanapa jest rozdarta. Dogadaliśmy się, że wezmę ją za 50zł.

Czyli rozumiem że nie da się bezproblemowo wyciągnąć całej kasetki z uchwytem ? Mogę tylko "wypiąć" uchwyt ?

Dokładnie. Wyjmuje się tylko to:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

. Element, do którego wkłada się to co widzisz na zdjęciu jest zalany w piance. Wieczorem dodam zdjecie z widokiem zatrzasków, które trzeba nacisnąć aby wysunąć uchwyty z kanapy.

Edytowano przez tomek23

Byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki ponieważ za choinkę nie chce mi to wyjść...

Jutro z samego rana pstryknę w wrzucę. Nie dałem rady tak jak obiecałem bo jakieś pi……. ch… ukradły mi notebooka

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Szlag mnie trafia….

Ok ok nie pali się, jak dasz radę to będę wdzięczny. Co do notebooka to ehhh... Polska...

Podnosisz kanapę i naciskasz zatrzaski widoczne na zdjęciu nr 2 przez dziurki w piance kanapy widoczne na zdjęciu nr 1. Po czym wysuwasz wkład tak jak widać na zdjęciu nr 2

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

O dzięki wielkie, zupełnie inaczej to sobie wyobrażałem i szukałem zatrzasków pod pułeczką

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> A siedzenie zdejmę bez problemu ? Jutro podejmę wyzwanie.

Kanapa z przodu zamocowana jest na dwóch zatrzaskach. Wymacaj je, chwyć za spód kanapy koło zatrzasku i pociągnij energicznie do góry. Kanapa powinna wyskoczyć. Czynność powtórz dna drugiego zatrzasku. Całej kanapy nie ma potrzeby demontować, wystarczy jak uniesiesz przód.

witam, odswieżę ten temat.

w moim przypadku po wyjęciu, rozebraniu i złożeniu uchwyt zamyka i wysuwa się jak powinien. pomimo iż uchwyt wydaje się działa poprawnie to interesuje mnie fakt, że pozostały mi 2 sprężynki czarna i srebrna, które wyleciały podczas rozbiórki uchwytu.

gdzie zatem jest ich miejsce wewnątrz mechanizmu? fotka mile widziana.

dziękuję.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.