Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grinas2005

Po zimie światła świecą zaraz przed zderzakiem.

Polecane posty

Gość grinas2005

Jak w temacie. Gdy przyszły mrozy - te fest po 25 stopni, podczas rannego odpalania okazało się że światła mi się w ogóle nie podniosły. Mam oryginalne lampy z przodu z regulacją wysokości w kokpicie. Nie mam garażu więc dopiero teraz troszkę po zglądałem i posłuchałem. Doszedłem do wniosku że prawy silniczek w reflektorze tak jakby cały czas pracował (oczywiście dopiero po przekręceniu zapłonu) a lewy milczy. Zarówno jedna jak i 2 reakcja nie są chyba naturalne. Czy jest jakiś przekaźnik - bezpiecznik odpowiedzialny za tą regulację świateł?? Wiem że pewnie będę musiał się liczyć z wymianą silniczka albo i obu ale też chcę sprawdzić inne możliwości.

Ps. Prawy reaguje na przekręcanie regulatora w kokpicie lewy niestety nie.

regulacja jest pod bezpiecznikami swiatel mijania - F6 I F24.

mozliwe ze glowka silniczka nie siedzi dobrze w gniezdzie odblasku.

mozliwe ze padl silniczek.

wlacznik swiatel -> bezpiecznik F6 I F24 -> zlacze X2 (pin 9 - regulacja) -> lampy/silniczki

Proponowałbym podmienić silniczki, wtedy sprawdzisz czy ten drugi (nie działający) jest sprawny, czy to coś w instalacji. Ja bym obstawiał silniczek, jak by było cos z elektryką to raczej oba by nie działały.

wyjmij lampe, przez otwór gdzie sklada sie zarowke przyjrzyj się tym plastikom, które trzymają lustro

mozliwe ze silniczek sie popsiul, zaczął caly czas dzialać i wyskoczyla ta głowka z mocowania (już to opisane wyżej)

w temacie piszesz "światła świecą przed zderzakiem" czyli oba światła ci na dół świecą ?? czy tylko jedno to z wadliwym silniczkiem ?

Gość grinas2005

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Oba świeca nisko i to tak że w nocy to widać 2-3 metry przed autem. Nawet podniesienie świateł za pomocą regulatora w kokpicie nie daje żadnego efektu widać tylko jak delikatnie podnosi się promień światła.

Wczoraj w Viki jechała moja żona a ja przed nią innym autem i gdy zapaliła długie to tylko prawe dawało po lusterkach a lewe w ogóle nie robiło wrażenia.

podmien silniczek na sprawny i zobacz. pamietaj zeby koncowka silniczka dobrze siedziala w odblysniku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.