Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest koniniak1

gdzie uciekł prąd

Recommended Posts

Guest koniniak1

Witam.Nie wiem jaka jest przyczyna gdy włączam świwtła mijania ,gaśnie mi wyświetlacz daty godziny.Gdzie dzukać ,może ktoś już

przerabiał temat . Dzięki

Guest ozi

haha dobre ja tez to kiedyś miałem obok włącznika swiateł masz takie pokrętła od regulacji połoenia swiateł i od przyciemniania deski podswietlenia dobre w nocy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this attachment.

sciemnianie podswietlenia ustawione na MIN. dodatkowo jak wlaczysz mijania to delikatnie przygasa podswietlenie ze wzgledu na zwiekszony pobor pradu.

Guest koniniak1

U mnie to nie jest to .Jak przekręcam kluczyk i włączam silnik wyświetlacz świeci, gaśnie wtedyn jak załączam światła włącznikiem

A też tak miałem. Czyściłem furkę wewnątrz i szmatką musiałem to pokrętło przesunąć. Co ja się nagłówkowałemlaugh.gif Ale sam na to też wpadłem.

Please login or register to see this quote.

Dokładnie tak to się odbywa. Dopiero gdy włączysz światła gaśnie. prawda? A jak zapalisz już światła i przygasnie Ci wszystko, spróbuj tym potencjometrem podkręcić i zwiększyć podświetlenie tida/mida i zegarów

Guest koniniak1

Wmoim aucie wygląda jakby nie było gdzieś masy ,tylko gdzie?

opisz dokladnie co i jak.

jak wlaczsz pozycje to jak swieci wyswietlacz?

jak wlaczysz mijania to nic nie widac na wyswietlaczu?

z wlacznika swiatel przewod od mijania idzie na bezpieczniki a z nich na swiatla.

jedyna wspolna rzecza dla mijania i podswietlenia wyswietlacza zwiazana z wlacznikiem swiatel to wlasnie pokretlo regulacji jasnosci podswietlenia

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

jak wlaczasz pozycje to swieci troszke jasniej, wlaczasz mijania to troszke sie sciemnia.

Guest koniniak1

Piezę raz jeszcze.Zapalam silnik wyświetlacz świeci.Włączam światła przełącznikiem tym co na zdjęciu wyżej i wtrdy gaśnie wyświetlacz.Nie przygasa,lecz gaśnie całkowicie

Guest ozi

ale ci każdy pisze czy masz te pokretło podkrecone na maxa sprawdzałes?? włacz swiatła i podkrec pokretło .w tedy tez deska przygasa predkosciomierz i obrotomiesz temp. i paliwo jak tobie tylko komp to cos innego bedzie

wlacznik swiatel -> multimetr -> podswietlenie wyswietlacza, przyciskow w konsoli srodkowej, licznik, wlacznik swiatel

podswietlenie wyswietlacza, przyciskow w konsoli srodkowej, licznik, wlacznik swiatel - zasilane sa z 1 przewodu (szaro-zolty).

jezeli przygasa wyswietlacz to powinny tez pozostale rzeczy przygasnac.

przewod ze swiatel mijania idzie tez na multimter, tak samo jak przewod z wlacznika swiatel (regulacja podswietlenia) idzie tez na multimetr.