Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koniniak1

gdzie uciekł prąd

Polecane posty

Gość koniniak1

Witam.Nie wiem jaka jest przyczyna gdy włączam świwtła mijania ,gaśnie mi wyświetlacz daty godziny.Gdzie dzukać ,może ktoś już

przerabiał temat . Dzięki

Gość ozi

haha dobre ja tez to kiedyś miałem obok włącznika swiateł masz takie pokrętła od regulacji połoenia swiateł i od przyciemniania deski podswietlenia dobre w nocy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

sciemnianie podswietlenia ustawione na MIN. dodatkowo jak wlaczysz mijania to delikatnie przygasa podswietlenie ze wzgledu na zwiekszony pobor pradu.

Gość koniniak1

U mnie to nie jest to .Jak przekręcam kluczyk i włączam silnik wyświetlacz świeci, gaśnie wtedyn jak załączam światła włącznikiem

A też tak miałem. Czyściłem furkę wewnątrz i szmatką musiałem to pokrętło przesunąć. Co ja się nagłówkowałemlaugh.gif Ale sam na to też wpadłem.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Dokładnie tak to się odbywa. Dopiero gdy włączysz światła gaśnie. prawda? A jak zapalisz już światła i przygasnie Ci wszystko, spróbuj tym potencjometrem podkręcić i zwiększyć podświetlenie tida/mida i zegarów

Gość koniniak1

Wmoim aucie wygląda jakby nie było gdzieś masy ,tylko gdzie?

opisz dokladnie co i jak.

jak wlaczsz pozycje to jak swieci wyswietlacz?

jak wlaczysz mijania to nic nie widac na wyswietlaczu?

z wlacznika swiatel przewod od mijania idzie na bezpieczniki a z nich na swiatla.

jedyna wspolna rzecza dla mijania i podswietlenia wyswietlacza zwiazana z wlacznikiem swiatel to wlasnie pokretlo regulacji jasnosci podswietlenia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

jak wlaczasz pozycje to swieci troszke jasniej, wlaczasz mijania to troszke sie sciemnia.

Gość koniniak1

Piezę raz jeszcze.Zapalam silnik wyświetlacz świeci.Włączam światła przełącznikiem tym co na zdjęciu wyżej i wtrdy gaśnie wyświetlacz.Nie przygasa,lecz gaśnie całkowicie

Gość ozi

ale ci każdy pisze czy masz te pokretło podkrecone na maxa sprawdzałes?? włacz swiatła i podkrec pokretło .w tedy tez deska przygasa predkosciomierz i obrotomiesz temp. i paliwo jak tobie tylko komp to cos innego bedzie

wlacznik swiatel -> multimetr -> podswietlenie wyswietlacza, przyciskow w konsoli srodkowej, licznik, wlacznik swiatel

podswietlenie wyswietlacza, przyciskow w konsoli srodkowej, licznik, wlacznik swiatel - zasilane sa z 1 przewodu (szaro-zolty).

jezeli przygasa wyswietlacz to powinny tez pozostale rzeczy przygasnac.

przewod ze swiatel mijania idzie tez na multimter, tak samo jak przewod z wlacznika swiatel (regulacja podswietlenia) idzie tez na multimetr.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.