Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość borik

Nie przerzuca biegów

Polecane posty

Gość borik

Witam

Jakiś czas temu podła mi uszczelka pod głowicą, dałem więc auto do "mechanika" celem wymiany uszczelki. Wczoraj a właściwie dziś o 1 w nocy odebrałem auto i ... MASAKRA Po wymianie uszczelki pod głowicą skrzynia (automat) przestała przełączać biegi. Po wrzuceniu na D auto jedzie tylko na 1 biegu i nie zmienia na kolejne. Raz zapalił się błąd skrzyni i skrzynia przeszła w tryb awaryjny tzn pracowała na 3 biegu, po ponownym odpaleniu błąd już się nie zapalił ale dalej nie chce zmieniać biegów. Dodatkowo auto ma podwyższone obroty zarówno na gazie jak i benzynie. Do tego zaczęła się palić kontrolka CHECK. Sczytywałem kody błędów i wyszło 0500 -czujnik prędkości własnej 0120 - czujnik położenia przepustnicy. ABS i prędkościomierz działa prawidłowo. i może jeszcze jakieś ale w tej nocy już mi się nie chciało sczytywać. Silnik X18XE skrzynia automat. Proszę o jakieś porady bo "mechanik " auto zobaczy dopiero po świętach.

Wydałem kupę kasy na wymianę uszczelki pod głowicą a po naprawie są jeszcze większe problemy i to z rzeczami które działały wcześniej. Fajny prezent na święta...POMOCY

Gość Przemo21

Co tu kombinować

Zawracaj Viki do mechanika i niech poprawi to co sp*****zielił i nie po świętach tylko teraz ma się tym zająć i tyle.

Wydaje mi sie że dobrze było by do niego zawieśc, skoro po jego naprawach "sie zepsuło". Sam od siebie możesz sprawdzić czy jest odpowiedni poziom oleju w skrzyni i czy nie wiszą jakieś wtyczki przy silniku czy skrzyni odpiete.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.