Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 55.graff

luz kierownicy

Polecane posty

Gość 55.graff

Odkąd jeżdżę moją Victą (rocznik 98,2.0 DTI)mam na kierownicy luz.Chodziłem po forum i sprawdzałem prawie wszystko-koncówki drążków,same drążki,krzyżak,kolumnę kierowniczą itd.W końcu chcąc sprawdzić,jaką mam maglownicę wlazłem do kanału i zauważyłem,że jest to ZF,ale nie ma tej sławnej zaślepki,a podkładka zabezpieczająca i sprężyna są suche,zkorodowane i prawdopodobnie zapieczone.Podejrzewam,że to,że zapieczona lub nawet pęknięta sprężyna nie "pracuje"powoduje ten luz.Stąd moje pytanie,co można z tym zrobić????Myślę,czy da się zdjąć tą koronkową podkładkę wymienić sprężynę,skąd ją wziąść-oczywiście bez zdejmowania całej magownicy?No i czy to pomoże.Za rady będę wdzięczny.

Gość 44039_1456167598

Hej. Ja miałem podobny problem bo miałem pękniety korek od mojej maglownicy w vectrze b i w zakładzie koło Łodzi obiecali mi że dodadzą parę złotych do regeneracji i mi taki dołożą ;] jutro tam jadę. Jestem umówiony na 8 rano

Gość 55.graff

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Długo czekałem na jakiś odzew.Powiedz,czy włożenie zaślepki i powiedzmy przesmarowanie pomogło.Ja na razie psikam WD 40 co jakiś czas i "jakby"luz się zmniejszył,szczególnie po wymianie opon na letnie.Pozdrawiam!!!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.