Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
pawelwoj

Drzwi z polifta do przedlifta ?

Polecane posty

Witam,mam pytanie czy w drzwiach jak i w przednim słupku jest taki sam rozstaw mocowań zawiasów w przed jak i w polifcie i czy ktoś już dokonywał takiej zamiany?

a konkretnie:czy drzwi z polifta pasują do przedlifta?

pasują

ale odwrotnie już chyba nie. Ostatnio wymienialiśmy drzwi w VB sebola92 i musiał podcinać zawiasy, bo drzwi nie chciały się do końca otwierać.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

pasują czy słyszałeś że pasują?

,mam trochę gratów do sprzedania,między innymi drzwi z polifta,zadzwonił facet w sprawie drzwi,mówię mu że mam poliftowe a on ze potrzebuje przed,więc ja mu że to bez różnicy a on że już przymierzał i bylo 0,5 cm różnicy

więc potrzebuje kogoś kto wie coś ntt z praktycznego punktu widzenia no chyba że sam wymieniałeś i wiesz na 100%

ja sie spotkałem już z różnica przy polift-polift i do tego ten sam rok kolor i buda ,atk że nie ma reguły-małe podszlifowanie ale tak żeby nie poszły w dół i po sprawie

to normalne, każde zawiasy są indywidualnie doginane do drzwi.

Miły ale naprawdę są różnice. Ja tylko nie mogę rozgryźć jak to w końcu jest. Bo u siebie - sedan przedlift - zakładałem drzwi od poliftowej habety i nie pasowały. Poźniej kupiłem jedne od identycznej jak moja a drugie od hb przedliftowej i pasowały bez problemu. Więc wychodziłoby na to ze poliftowe nie pasują. Ale na forum ktos w podobnym temacie pisał ze zakładał od poliftowego sedana i pasowały. Tak więc różnica jest chyba w poliftowej habecie.

A i ktoś tez napisał ze drzwi z poliftowego hb mu nie pasowały do poliftowego sedana, tak więc jest chyba tak jak napisałem.

no to lipa,bo miałem zamiar przełożyć 2 sztuki z poliftowej HB do przedliftowego sedana,a nie było możliwości trochę podszlifować zawiasów czy nie chciało Ci się z tym bawić?

nie pasowały Ci na obu mocowanich czy na jednym?

Edytowano przez pawelwoj

Wygląda to następująco: Oczywiście rozstawienie zawiasów pasuje. Drzwi uda się normalnie zamocować ale problem polega na tym że są tak jakby za nisko

Nie ma w ogóle przerwy między progiem a dolną krawędzią drzwi a u góry troszke brakuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.