Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest marcin c20ne

Pomocy podsufitka

Recommended Posts

Guest marcin c20ne

Witam

W mojej viki podsufitka sie odklejiła tzn materiał odpadł razem z tą pianka wymontowałem ja i chciałbym ten sam materiał przyklejić klej mam i teraz jak to kejic czy zerwac ta piankę z materiału i i przyklejic czy klej nałozyć na ta pianke na materiale.

Prosze o pomoc PILNIE

POZDRAWIAM

Zdemontuj cala podsufitke (wyjecie jej to nie lada sztuka i masa cierpliwosci- czeka mnie to za jakis tydzien, to sie podziele uwagami) wywal stary material, i przyklej nowy.

Nowy powinien posiadac od srodka juz ta gabke. Jesli jej nie ma, to moze byc problem-moga sie pojawic przebarwienia od kleju.

Pozdrawiam.

Please login or register to see this quote.

przerabiałem temat u siebie w VA. Jesli materiał nie ma gabki nie ma co go kleic. najlepiej to dac nowy jakas pseudo skaje . u mnie motyw z wyciagnieciem był taki ze materiał orginalny z possufitki okazał sie za mały. podsufitka sie wyprostowała i materiał był za krótki. nie wime jak to bedzie z nowym materiałem na wyciagnietej podsufitce czy czasem nie bedzie sie chciał marszczyc jak sie go da równo na wyciagnietej podsufitce.

Edit:

Gabka jest po to zeby matreriał sie lepiej trzymał

Edited by IRON

Guest marcin c20ne

witam

dzieki panowie za odpowiedzi niestety pospieszylem sie i przyklejilem stary material i bylo super do póki slonce mocniej nie przyrzalo wszystko spadlo heheheh macie racje nie ma co przykejac starego materialu ja teraz kupuje uzywana podsufitke za 40 zł

POZDRAWIAM

jak juz masz odklejona podsufitke to moze daj czarny materjal ciekawie moze wygladac:D ja taie cos u siebie bd stosowal