Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marcin c20ne

Pomocy podsufitka

Polecane posty

Gość marcin c20ne

Witam

W mojej viki podsufitka sie odklejiła tzn materiał odpadł razem z tą pianka wymontowałem ja i chciałbym ten sam materiał przyklejić klej mam i teraz jak to kejic czy zerwac ta piankę z materiału i i przyklejic czy klej nałozyć na ta pianke na materiale.

Prosze o pomoc PILNIE

POZDRAWIAM

Zdemontuj cala podsufitke (wyjecie jej to nie lada sztuka i masa cierpliwosci- czeka mnie to za jakis tydzien, to sie podziele uwagami) wywal stary material, i przyklej nowy.

Nowy powinien posiadac od srodka juz ta gabke. Jesli jej nie ma, to moze byc problem-moga sie pojawic przebarwienia od kleju.

Pozdrawiam.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

przerabiałem temat u siebie w VA. Jesli materiał nie ma gabki nie ma co go kleic. najlepiej to dac nowy jakas pseudo skaje . u mnie motyw z wyciagnieciem był taki ze materiał orginalny z possufitki okazał sie za mały. podsufitka sie wyprostowała i materiał był za krótki. nie wime jak to bedzie z nowym materiałem na wyciagnietej podsufitce czy czasem nie bedzie sie chciał marszczyc jak sie go da równo na wyciagnietej podsufitce.

Edit:

Gabka jest po to zeby matreriał sie lepiej trzymał

Edytowano przez IRON

Gość marcin c20ne

witam

dzieki panowie za odpowiedzi niestety pospieszylem sie i przyklejilem stary material i bylo super do póki slonce mocniej nie przyrzalo wszystko spadlo heheheh macie racje nie ma co przykejac starego materialu ja teraz kupuje uzywana podsufitke za 40 zł

POZDRAWIAM

jak juz masz odklejona podsufitke to moze daj czarny materjal ciekawie moze wygladac:D ja taie cos u siebie bd stosowal

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.