Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
mardokm18

zderzak zender - halogeny

Recommended Posts

Witam. koledzy mam taki problem ze nie swieca mi halogeny w mojej viki.... znaczy swieca ale... gdy tylko ich włacze odrazu przepala mi sie bezpiecznik;( chcialem sie do nich dobrac i zobaczyc czy nie robi sie jakies zwarcie tam przy halogenie.... i teraz powiedzicie mi jak?? czy od spodu?? czy lepiej zdjac kratke??

Napewno od spodu bedzie dobry dostep.

Od spodu jest dostep taki sobie. Trzeba miec wprawne rece. Idealnie byloby zrzucic zderzak.

Please login or register to see this quote.

A mogłbys powiedziec kolego na czym sie taki zderzak trzyma?? co trzeba po koleji odpinac zeby go nie uszkodzić?? i jak sie do tego zabrac?? prawdopodobnie i tak bede musiał zdjac zderzak poniewaz czeka mnie wymiana zbiornika sprysków, wiec przyda sie troche wiedzy na ten temat:)

1. Dwie śruby pod grilem do lamp

2. Cztery kołki z gwoździami pod samochodem spód zderzaka

3. Pod nadkolami po jednej śrubie na stronę

Jak masz małe dłonie i trochę sprytu to odkręcisz bez zdejmowania kół na poluzowanym nadkolu wkładając rękę z kluczem jak nie to koziołki i zdejmujesz koła i nadkola i wtedy kręcisz zderzak

Bolek juz praktycznie wszystko napisal. Ja dodatkowo ostatnio przecwiczylem u ojca wariant zdejmowania jednej strony zderzaka (jesli nie masz warunkow, aby auto postawic na dwoch koziolkach. Ale najlepiej jest tak zrobic - dac dwa kozly, zrzuci oba kola i nie pie***c sie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Szybciej i wygodniej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mam dokładnie taki sam problem.

Zender, halogeny i notorycznie przepalający się bezpiecznik...

Wcześniej (do zeszłej jesieni) nic się nie działo. Będę nasłuchiwał Twoich opowieści w tym temacie, a jeśli sam coś znajdę to też napiszę.

Proponuję tylko dopisać do tematu (edycja pierwszego posta) "- przepalający się bezpiecznik"

ja juz u siebie problem rozwiazałem:) przyczyna okazal sie przetarty kabel przy lewym halogenie zaizolowalem 2 dzien jezdze i wszysko narazie dobrze:) nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to wygladalo tak: jezdzilem pol roku wszystko ok, potem po właczeniu halogenow nie minela sekunda i juz po bezpieczniku.... wkladalem drugi nie zdarzylem wlaczyc halogenow to samo.... wiec ewidentnie robilo sie jakies zwarcie..... Teraz jest wszystko dobrze:)

W ciągu kilku dni powinienem ściągać zderzak więc będę patrzył co i jak.