Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Pieniek

Kupuję Vectre C, ale chyba nie tą;)

Polecane posty

Witam,

oto link do ogłoszenia:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Niestety bez zdjęć.

VIN: WOLOZF6848038188, taki mi podał sprzedawca. W centrali GM mówili mi, że chyba zgubiłem kilka cyferek po drodze. Sprzedawca za drugim razem też taki sam VIN podał.

Auto od 2006 r. w kraju. Auto ostatni raz w serwisie było 3 miesiące po kupnie i miało przebieg 12 000. Czyżby kupił go szkot, a nie Niemiec? Czyli ten przebieg z ogłoszenia to raczej między bajki można włożyć. Sprzedawca mówił, że auto cały czas było serwisowane. No bardzo chętnie książkę serwisową zobaczę :23:

Nic, jutro jadę obejrzeć, bo mam blisko i coś na pewno napiszę.

Proszę o ocenę, o ile da się coś powiedzieć bez zdjęć.

Edytowano przez Pieniek

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

powiem ci tak, dziś są takie czasy że każdy ma aparat fotograficzny chociażby w komórce i jeżeli ogloszenie nie posiada zdjęć i sprzedawca też nie ma ich to nawet nie intersowałbym sie tym autem...nikt mi juz nie powie, że stac kogos na kupno VC a nie stac go na zwykły aparat za 300-400 zł.

Dla mnie to troche smierdzi...

A co do ksiazki to i one sa dziś juz podrabiane...

Z tego co pamiętam 10 cyfra odpowiada za rocznik auta i w tym przypadku powinno być to 4 a nie 8

vin to 17 znaków, wg mnie powinien byc taki WOLOZCF6848038188, cyfra 4 oznacza rok produkcji, wygląda na to że auto polskie salonowe tak przynajmniej jest napisane w aukcji poza tym podzielam zdanie przemty

WOLOZCF6848038188

trochę dziwne:

Typ Silnika: Z18XEL

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wacko.png" alt=":wacko:">

Numer Seryjny Silnika: 20CG1041

Filtr Napędu: Kierownica z lewej strony

Znaczenie VIN:

W0L:General Motors

0:Pojazd Nie Specjalny

Z:Vectra

C:Vectra

F68:5 DRZWIOWY HATCHBACK

4:2004

8:Ellesmere Port

038188:SERIAL NUMBER

2AU = FARBA ZEWNĘTRZNA,STAR SILVER III, MET 2 2J8 31F = KIEROWNICA,W RÓŻNYCH KOLORACH 5QA 5QB 80I = WNĘTRZE-CZARNY 80X = WYKOŃCZENIE WNĘTRZA NADWOZIA-CZARNY 80Y = WYKOŃCZENIE PŁATU DRZWI,CZARNY A53 = SIEDZENIE PRZEDNIE,LEWE/PRAWE,REGULATOR WYSOKOŚCI,RĘCZNY AE4 = DLA SIEDZEŃ SPORTOWYCH AH4 = FOTEL PRZEDNI,KIEROWCY,RĘCZNY SZEŚCIODROŻNY AHA = Z REGULACJĄ PODPARCIA LĘDŹWIOWEGO AHB = Z REGULACJĄ PODPARCIA LĘDŹWIOWEGO AY0 = PODUSZKA POWIETRZNA,DACH,PRZÓD AY5 = ZAGŁOWEK,TYLNY,TKANINA,ŚRODKOWY BAI BD8 = WYPRASKA,ZESPÓŁ,DACH,W KOLORZE NADWOZIA BDU = ORNAMENTACJA,SPORT BNN = SCHOWEK, CARGO AREA BW4 = Z WYPRASKĄ CHROMOWĄ C60 = KLIMATYZACJA C77 = WENTYLATOR,POWIETRZE WYMUSZONE C95 = ŚWIATŁO,SUFITOWE,ZESP.,Z PODWÓJNĄ LAMPKĄ DO CZYTANIA CT1 = DLA BELGII D09 = PODŁOKIETNIK,PRZEDNI,ŚRODKOWY D18 = ZESTAW WSKAŹNIKÓW,CZARNY,PIERŚCIENIE CHROMOWANE D75 = KLAMKA,ZESP.,ZEWNĘTRZNA DA5 = PODŁOKIETNIK,TYLNY,ŚRODKOWY DDG = LUSTERKO,ELEKTRYCZNE,PRAWE-LEWE DH6 = OSŁONA,PRZECIWSŁONECZNA,Z LUSTERKIEM OŚWIETLANYM,PRAWA-LEWA DT4 = POPIELNICZKA I ZAPALNICZKA EA1 = SCHOWEK,OPARCIE SIEDZENIA PRZEDNIEGO,LEWA STRONA EA2 = SCHOWEK,OPARCIE SIEDZENIA PRZEDNIEGO,PRAWA STRONA ELL = WYPRODUKOWANO W ELLESMERE PORT FY2 = PRZEŁOŻENIE KOŃCOWE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.74 JBF = DŹWIGNIA HAMULCA POSTOJOWEGO,MATOWA CHROMOWANA JL9 = ABS K09 = ALTERNATOR,120A KH2 = NASADKA,GAŁKA DŹWIGNI ZM. BIEGÓW,MATOWY CHROM KKS = POKRYWA,PROWADNICA,WYBIERAK ZMIANY BIEGÓW,KONSOLA NA TUNELU L97 = SILNIK BENZYNOWY 18 LHD = KIEROWNICA PO LEWEJ M25 = RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,5 BIEGOWA,TYPU F17 MM3 = UŻYWANY(-A,-E) Z RĘCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW N34 = KIEROWNICA,TRZY SZPRYCHY,SKÓRA,ZESP. NC0 = WYPOSAŻENIE,UNIA EUROPEJSKA NT4 = EMISJA SPALIN,EEC 05 OHB P2W = KOŁPAK,PRZECIWBŁOTNY,KOŁA,SPORTOWY PY3 = KOŁO,JEZDNE,STALOWE,61/2JX16 QFA = OPONY,215/55 R 16-93H QQ5 = DLA KOŁA ZAPASOWEGO O PEŁNYCH WYMIARACH SVB = UCHWYT NA NAPOJE, TYLNY T6C = PŁYTA WYKOŃCZENIA,WEWNĘTRZNA,STANDARDOWA,WARIANT 1 T96 = PRZEDNIE ŚWIATŁO PRZECIWMGIELNE TN6 = AKUMULATOR,55AH TR0 = OŚWIETL. WNĘTRZA,DACH,TYŁ,OSTRZEGAWCZE I PODWÓJNE DO CZYTANIA TSP = LAMPA USTAWIANA,ZESP.,OŚW. WNĘTRZA U08 = UŻYWANY(-A,-E) Z KLAKSONEM WIELOTONALNYM U66 = GŁOŚNIKI,7 U91 = ANTENA KRÓTKA,DACH,RADIO UJ3 UY8 = RADIO,CDR 2005 VG2 = WOSK ZABEZPIECZAJĄCY,USUNĄĆ VK8 = UCHWYT,OKULARY VY7 = DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW,SKÓRA W1Y = DLA PRZYPADKU STEROWANIA RADIA NA KIEROWNICY W2N = LITERNICTWO,BOCZNE,USUNĄĆ W4Y W5T = TABLICZKA SILNIKA,USUNIĘTA W6D = WYKOŃCZENIE,TKANINA,SPORT,WARAINT 1 W7U = DLA WERSJI MODELU SPORT 2 W8X = CZĘŚCI DODATKOWE,INSTALACJA RADIA WC4 = PRZEJŚCIE DO TYLNEGO SIEDZENIA XA3 = OPEL XJ2 = OBNIŻONE PODWOZIE SPORTOWE XK1 = DLA BELGII Z0D = DLA BELGII Z1F = CZUJNIK,SYSTEM OGRANICZAJĄCY,LEWY Z1Y = FARBA,DWA POKRYCIA

Dziękuję bardzo za rozkodowanie!

rzuć okiem

Znalazłem info w temacie

że silnik Z18XEL ma 115 km.

Cytuję Dariusza: "wlasnie tak jest z18xel ma 85 kw. a z18xe ma 92 kw. a moja vb ma na 100 % 85 kw."

i KONIKA: "Noi klops! Zalamales moje przekonania! bylem pewien ze silniki z symbolem "z" maja moc od 122km ale faktycznie moze te buraki z opla najpierw rozbudowywali i "ulepszali" x18xe1 ktory przechodzil w "z" i stad powstal Twoj silnik! Po modyfikacjach a wciaz z moca 115 km! "

Prawda, że ten silnik ma 115 km?

Pierwszy raz spotykam się z silnikiem Z18XEL w VC ale katalogowo jest to możliwe...

Są trzy typy silników 1.8 w VC:

Z18XE

Bauform: R4

Steuerung: DOHC

Anzahl der Ventile: 16

Bohrung (mm): 80,5

Hub (mm): 88,2

Volumen (cmł): 1796

Leistung (kW bei min-1): 90 / 6000, 92 / 5600 (Astra G/H, Vectra B, Zafira A), 92 / 6000 (Corsa C, Meriva, Tigra

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Drehmoment (Nm bei min-1): 167 / 3800, 170 / 3800 (Astra G/H, Vectra B, Zafira A), 165 / 4600 (Corsa C, Meriva, Tigra

Verdichtung: 10,5 : 1

Motormanagement: Siemens Simtec 71; Astra H, Signum, Vectra C Siemens Simtec 71.5

Oktanzahlbedarf: 95 / 98 / 91, klopfgeregelt

Steuerung: Zahnriemen

Abgasanlage: kein AGR, geregelter Katalysator

Besonderheiten: E-Gas, Tempomat

Verwendung: Astra G (F17(+)CR, AF17), Astra H (F17+CR, AF17), Corsa C (F17(+)CR), Meriva (F17+WR/CR, F17+WR MTA), Signum (F17+CR, VT20-E), Tigra B (F17+CR), Vectra B (F17WR/CR, AF17), Vectra C (F17(+)WR/CR, VT 20-E), Zafira A (F17(+)WR/CR, AF17)

Z18XEL

Leistung (kW bei min-1): 81 / 5600, 85 / 5600 (Astra G, Vectra

Drehmoment (Nm bei min-1): 167 / 3800, 170 / 3800 (Astra G, Vectra

Motormanagement: Siemens Simtec 71, Vectra C Siemens Simtec 71.5

Abgasanlage: kein AGR, geregelter Katalysator

Besonderheiten: E-Gas, Tempomat; nur für Export

Verwendung: Astra G (F17CR), Vectra B (F17WR/CR, AF17), Vectra C (F17(+)CR)

Z18XER

Leistung (kW bei min-1): 103 / 6300

Drehmoment (Nm bei min-1): 175 / 3800

Motormanagement: Siemens Simtec 75.1

Abgasanlage: AGR, geregelter Katalysator

Besonderheiten: E-Gas, Kolbenbodenkühlung, Tempomat, variable Einlass- und Auslasswellensteuerung

Verwendung: Astra H (F17+CR), Meriva (F17+CR, F17+WR MTA), Signum (F17+CR, F17+WR MTA), Vectra C (F17+CR/WR, F17+WR MTA), Zafira B (F17+CR, F17+ER MTA)

Dzięki zubek73.

Zdjęcia auta są już w necie:

Byłem, obejrzałem. Na bitego nie wygląda. Książki serwisowej i faktur za naprawy nie ma. Sprzedaje tata właściciela. Przedni zderzak ma sporo odprysków, minimalne odchodzenie lakieru z przedniego zderzaka przy lampie, rejestracja pogięta. Lusterka obtarte, przednia lampa lekko się chybocze, minimalnie przyrysowana, Tylna klapa ma przytarty lakier na ciemno, na samym środku wzdłuż kantu nad lampą stopu. To przytarcie ma z 30 cm. Przytarty-uderzony tylny zderzak z prawej strony.

Numery szyb zgadzały się po parze: boczna-przednia z boczną-przednią po drugiej stronie, tylna-boczna z tylną boczną po drugiej stronie itd.

Mieszek w stanie bardzo dobrym, a kierownica niewiem... szwy obszycia kierownicy bardzo powyginane, a w okolicy srebrnej zaślepki kierownicy dziurka obszycia obok szwa wielkości ziarnka grochu. Miejscami równoległe, lekko skręcające rysy na obszyciu kierownicy w jej górnej części. Można polerką wyrównać nierównomierne starcie kierownicy? Chyba nie.

Tłumik koroduje. Brak korby szyby w drzwiach tylnych.

Silnik pracuje równo, ale nie bawiłem się w jazdę próbną, bo nie uwierzyłem w przebieg. Pierwszy właściciel Polak mający firmę w Niemczech i w Polsce, drugi lekarz mieszkający w Kielcach, mający dyżury w Kutnie i chyba Opocznie. Przebieg przy kupnie od I właściciela między 20-30 tyś km, ale chyba to był strzał, sprzedający raczej nie wiedział. Komora silnika myta, ale dawno.

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Edytowano przez Pieniek

ale cosik biedny ten GTS  zwykła klima ,korbki z tyłu , mały wyswietlacz ,siedzenia materiałowe ,a najbardziej rozbawił mnie  tekst że ma ''komputer pokładowy''  gdzie na tym mikroskopijnym wyswietlaczu 

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">

to ja jeszcze dodam ze swojej strony ze fotele są jakoś krzywo

komputer przecież jest - żeby go zobaczyś trzeba tylko zmienić wyświetlacz i "kopnąć" techem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sprzedawca dał dziś ogłoszenie w motogratce z dopiskiem bogate wyposażenie

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">

Wymiękłem jak zobaczyłem mieszek w astrze II mojego taty. Auto od nowości w rodzinie, 6 lat, przebieg 49 tyś, a mieszek wygląda jak w tej astrze z przebiegiem 190 tyś

Auto jeżdżone głównie w mieście.

jest bo sam taka mam 

żeby nie pic piany i zakładać nowego tematu zapytam tu czy jest ktoś na forum kto kupił jakiekolwiek auto z tego salonu/komisu

chciałbym ,żeby wypowiedział się ktos kto kupił u nich auto , a nie osoba która słyszała , prawdopodobnie .... być może ..... itd.

Mojego kolegi mama kupiła tam fiestę i jest zadowolona śmiga aż miło .... a masz coś na oku ....konkretnego ?

nie chodzi mi tylko o opinie ludzi którzy tam kupili auto ,

nie wiem czy endriuszka z kuj pom tam signuma nie kupowal.

Zapytaj sie go na pw

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

dobra , dzieki

podziekujesz jak mi sie dobrze kojarzy,bo pewien nie jestem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

siga ma więc są szanse

Mariusz wpisz w szukajkę "hajmig" - znajdziesz parę osób co u nich kupowało. Endriuszka też.

Andrzej tak zrobiłem nie śmiałbym inaczej27.gif, ale ludzie nie odpisują na moje zapytania na PW stąd mój post

Gość ElShichi

Witam

Może pomoże :33:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.