Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
adahn

Dmuchawa

Recommended Posts

Witam jak w temacie mam problem z dmuchawa, szukalem na forum i niemoglem znalezc opisu problemu.

Chodzi o to ze jak rano samochod byl zaparowany lekko mokry to dmuchawa dzialala dobrze na kazdym biegu, w momencie kiedy zrobila sie ladna pogoda ciepelko:)))))))) to przestala dzialac:((( niewiem w czym problem, pan w watsztacie kazal mi ja zostawic na kilka dni i sprawdzi (porazka) natomiast jak ktos mi powiedzial ze jest jakis czujnik pod zderzakiem lecz niewiem czy to prawda i on odpowiada za to. Czy cos takiego wogole jest tam???

Czy ktos mial podobny problem??

Z gory dziekuje za pomoc zarazem jak jest odpowiedz na forum a jej nie znalazlem to przepraszam za dublowanie.

Jak dal mnie może gdzieś kable nie łączą?

Gdzieś wiązka jest przerwana (naderwana), jak wiadomo woda jest przewodnikiem ... akurat zbiera się gdzieś gdzie kabel ma przerwanie i jak pada i jest mokro to przewodzi ... jak jest sucho, woda odparowuje, połączenia nie ma i nie działa ... ale to bardzo fantazyjna wersja :41:

Guest ozi

spróbuj bezpieczniki zobaczyć albo wymontuj ja i na krótko podłącz może to szczotki sie zawieszaja albo juz nie ma szczotek

Please login or register to see this quote.

bezpieczniki sprawdzone 100% ok.

Co do wymontowania wiatraka zabiore sie jak tylko wroce z pracy.

Please login or register to see this quote.

jak odpalisz auto i dmuchawa nie będzie działać to spróbuj poruszać lekko kluczykiem w stacyjce.

dmuchawa dziala bez problemu. nic nie robilem przy niej, po prostu sama zaczela dzialac. czy zna ktos powod?

za co zlapac zeby sie to nie powtorzylo??