Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
vincent_vega

Dywaniki welurowe

Recommended Posts

Idzie wiosna, więc chciałbym wywalić gumowe dywaniki i włożyć welurowe. Niestety nie posiadam jeszcze takowych a na Allegro jest tyle tego, że nie wiadomo co wybrać, rozpiętość cenowa też ogromna. Możecie coś konkretnego polecić, używa ktoś jakichś sprawdzonych? Dywaniki będą do kombiaka.

polecam tylko oryginały GM

koledzy mają używane na forum w dziale sprzedam-części

Please login or register to see this quote.

Ja do swojej VB kupiłem takie oryginalne dywaniki GM

Please login or register to see this link.

tu są lepsze zdjęcia

Edited by Shymon

A jak dla mnie ... dywanik to dywanik.. byle by pasował ;P

Ja tez kiedys kupilem takie oryginalne za 55zl i one sa strasznie cienkie i mi sie szybko zniszczyl ten od kierowcy. Kupilem pozniej jakies nieoryginalne "grubsze" i trzymaja sie niezle.

tylko oryginalne dywaniki Gm. Są trwalsze i pasują idealnie.

Tylko pomyśl czy welurowe będą praktyczne..Piasek wnoszony pod butami będzie się wcierał przez co trudniej będzie je odkurzyć a po jakimś czasie się wygniotą. Jeśli będzie mokro to też pod butami będzie się wnosił "syf" i na dywanikach będzie ciapa...Gumowo są bardziej praktyczne

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam takie jak na aukcji ale ja je ma juz prawie 3 lata i z takimi kupiłem auto. Sprowadzone chyba były odrazu w kąplecie.

Są grube pokryte czymś od spodu i naszyta jest na nogach kierowcy druga warstwa. Jest w jednym miejscu przetarta do podstawowej warstwy ale jeżdze juz z tym 3 rok i nic sie wiecej nie strzepi ani nie powieksza. Szukałem identycznych na allego ale nie znalazłem ani razu.

Edited by dexter23pl

Myślałem właśnie nad oryginałami, bo myślałem że są grube ale Baranek pisze, że lipa. Szukam właśnie jakichś grubszych, miałem kiedyś w Punciaku cienkie to strasznie się zwijały i szybko się spanachały.

Guest rafal99

Ja kupiłem samochód z gumowymi z przodu i welurowymi z tyłu. Rzadko ktoś jeździ na tyle, ale te dywaniki wbrew moim obawom trzymają się dobrze, łatwo je wytrzepać i wyglądają jak nowe. Natomiast przednie gumowe się przetarły pod nogami. Teraz się zastanawiam, czy kupić inne gumowe, czy dać sobie welur na przód, ale biorąc pod uwagę błoto i inne atrakcje... sam nie wiem, jak to się u Was sprawdza?

ja z tymi co mam na zdjęciu juz jezdze 3 rok i w ciepłe dni luzik . ale w zime to jak sa roztopy to podłoga terz odmarza i pływa troche.

Ja kupiłem swoją z orginalnymi GM i jestem baardzo zadowolony

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> oczywiście na okres jesień-zima-początek wiosny siedzą gumowe ale w lecie jest luzik, szczerze polecam]

pozdro

Guest S

Kolego gdzie Ty kupiłeś te dywaniki oryginalne za taka cenę bo ja też bym takie chciała. Bo z tego co wiem to takie kosztują min 130zł.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Edited by S

W tej cenie to pewnie na Allegro, ale czy to oryginały...? Też się nad nimi zastanawiałem.

Guest S

No dokładnie bo za 55 zł chyba nie bardzo

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Miski, w piatek [16.04] kupowalem w salonie Opla w Tychach u Muchy oryginalne do VB - koszt 65,00 PLN. Jakosciowo bardzo dobre.

4 lata mam już kubowe dywaniki. Polecam, choć nie wiem, czy robiona jest obecnie nowa edycja.

Jeżeli nie, to poszukaj na allegro - często oferują dywaniki irmschera.